تبلیغات
GTA - راهنمای مراحل سان آندریاس

GTA

 

راهنمای مراحل سان آندریاس

 

نوع مطلب :دانلود برنامه ،

نوشته شده توسط:ali

سلام

 

امیدوارم که تابستون گرم امسال خوش گذشته باشه و از جی تی ای لذت کافی رو برده باشید.

هفته گذشته به یکی از دوستانی که برای من ایمیل فرستاده بودند قول دادم که طریقه نصب سان آندریاس رو بگم. که یادم رفت از این بایت من رو ببخشید.

نسخه کامل سان آندریاس در ایران باید 6 تا CD یا یک DVD باشه.البته من جدیداً سان آندریاس 4 سی دی و .. هم دیدم که فکر نمیکنم کامل باشه.

برای نصب 6 سی دی ابتدا سی دی 1 رو داخل دستگاه بذارید. به درایو سی دی رام برید. یه فایل اجرایی (exe) هست به نام part 1 (یا setup) روی اون کلیک کنید. بعد از اجرا شدن برنامه با زدن دکمه browse محلی رو که دوست دارید بازی در اونجا کپی بشه انتخاب کنید. مثلا در درایو C یه پوشه به نام Temp درست کنید. و OK رو بزنید. حالا دکمه Install زو بزنید. و صبر کنید. بعد از یه مدت یه پیغام میده که سی دی 2 رو باید بذارید. همین طور پیغام میده سی دی 3 و 4و 5و 6 رو بذارید.

تا این جا مرحله کپی کردن بود .حالا باید بازی رو نصب کنید. برای این کار به محلی که بازی رو کپی کردید برید. (در مثال من این پوشه C:\Temp هست) حالا Setup رو انتخاب کنید و مثل یه برنامه عادی بازی رو نصب کنید. اما محل نصب شما نباید با محل قبلی یکی باشه. بعد از اتمام نصب سی دی 1 رو داخل CD-ROM بذارید و به داخل پوشه Crack برید. فایل gta_sa رو به محل نصب بازی کپی کنید.باید یه پیغام به شما نشون داده بشه با این شرح : فایلی با این نام وجود دارد ، رونویسی شود؟   شما گزینه yes را کلیک کنید. حالا میتونید پوشه اولی که بازی رو از سی دی به داخل اون ریختید (در مثال من این پوشه C:\Temp هست) پاک کنید. حالا وارد بازی بشید و حال کنید.

 

 

اما عزیزان سوالاتی داشتند که در ادامه جواب میدم :

 

lal3o : عرض کنم که من راهنمای مراحل رو کاملا مرتب گذاشتم. اول Vice city بعد Gta3 و در انتها San Andreas.

اما اگر شما به هم ریخته گی میبینید به خاطر ترتیبی هست پست ها قرار میگیرند.شما اگر به تاریخ پست ها نگاه کنید میبینید که کاملا  مرتب ارسال شدند. اما برنامه های برای راحتی بیشتر شما دارم که در آینده نزدیک عملی میشه.

 

رمز سلامتی هم اینها هست که اگر یکیشون کار نکرد بقیه رو امتحان کنید :

 

HESOYAM      یا        BAGUVIX

 

لازم به ذکر هست که با زدن این رمز ها شما سلامتی نامحدود پیدا نمیکنید.اگر میخواهید سلامتی نامحدود داشته باشید باید از ترینر ها استفاده کنید (که قبلا معرفی کردم)

 

Fuad : این امر کاملا طبیعی هست. شما وقتی یه رمز رو فعال میکنید ، موقع ذخیره کردن بازی یه پیغام به شما میده که من در پایین اون رو میذارم :

 

 

این پیغام میگه که شما یه رمز رو فعال کردید و اگر بازی رو ذخیره کنید این رمز به حالت فعال باقی میمونه!

اگر خواستید بازی رو ذخیره کنید روی Ok کلیک کنید تا به صفحه ذخیره ها برید و بازیتون رو ذخیره کنید!

 

مهدی داگون : رمز چتر نحات رو من دوباره چک کردم و مشکلی نداشت

رمز چتر نجات : AIYPWZQP

 

 

 

نوید و پیمان : شما باید 2 فایل main.scm و script.img رو در پوشه سان آندریاس پیدا کنید .از اونها یه کپی پشتی بان بگیرید. حالا 2 فایل main.scm و script.img رو که دانلود کردید (داخل فایل Zip) در پوشه سان آندریاس کپی کنید

 

(هر دو فایل رو در پوشه Data\script کپی کنید ( اونها رو جایگزین فایل های اصلی کنید)) حالا بازی رو اجرا کنید. با گرفتن کلیدهای Alt+Tab به محیط ویندوز برگردید و برنامه Sacensor رو که دانلود کردید اجرا کنید. حالا کلید Y رو بزنید و بعد کلید Enter رو بزنید. دو باره Enter رو بزنید. حالا شما باید بازی رو از اول شروع کنید.

 

حامد فراقی : cheat یا رمز یا کد تقلب و ... به کد هایی گفته میشه که شما اونها رو در بازی ها وارد میکنید تا بتونید از امکانات حاص اون بازی استفاده کنید. مثلا شما در ابتدای یک بازی ممکنه اسلحه نداشته باشید ولی با زدن رمز ها میتونید از همون اول همه اسلحه ها رو در اختیار بگیرید. کدها معمولاً در تمام بازی هایی که در بازار وجود داره فعال هست .فقط باید اونها رو پیدا کنید (در اینترنت و ...) در محل مناسب در بازی وارد کنید.

در سری بازیهای GTA شما باید اول برید توی بازی .در همون هنگام که دارید بازی میکنید میتونید رمز ها رو بزنید.یعنی فرض کنید شما وارد بازی شدید و در بازی کنار خیابان ایستادید .حالا با زدن رمز ها ، کد خودتون رو فعال کنید. کدها رو من قبلا گذاشتم. شاید عمل بعضی از رمز ها چندان محسوس نباشه! برای امتحان این رمز رو در هنگام بازی وارد کنید  LXGIWYL 

حروف بزرگ و کوچک مهم نیستند. با زدن این رمز شما تمام اسلحه های سری اول رو خواهید داشت.

 

مهدی : من سعی میکنم آخرین سیو (save) بازی خودم رو در اختیار شما بذارم. البته سیو 100 بازی رو هم بزودی براتون میذارم.

 

Morteza : معنی Underwater برابر با زیر آبی هست. این به این معنی هست که شما باید در اون کار از طریق شنا کردن در زیر آب به نقطه بعدی برید. برای رفت زیر آب کلید سمت چپ موس رو یک بار بزنید (در آب) تا به زیر آب برید. حالا با زدن پی در پی کلید Shift میتونید در آب حرکت کنید. برای بالا اومدن هم موس رو به سمت بالا بگیرید تا سر شما رو به بالا قرار بگیره و مرتب shift رو بزنید.

 

 

ادامه راهنمای مراحل سان آندریاس:

 

 

 CJà 4àPhoto Opportunity

 

به نقطه مشخص شده برید .سوار  ماشین بشید و به نقطه بعدی برید. روی دایره قرمز پارک کنید و به بالای ساختمون برید. حالا باید از اشخاصی که بالاشون با فلش مشخص شده عکس بگیرید.در جمع 4 نفر هستند که باید از اونها عکس بگیرید. برای زوم کردن دوربین از دکمه های page up و page down استفاده کنید. {نمایش فیلم}

 

 

 CJà5àJizzy

 

به نقطه مشخص شده برید () {نمایش فیلم} حالا  سوار ماشین بشید و اون دختر رو به نقطه مشخص شده برسونید. به نقطه بعدی برید و مردی رو که معلوم شده ، بکشید. اون هم به شما تیر اندازی میکنه. سوار ماشین خودتون بشید {نمایش فیلم} به نقطه بعدی که زیر پل هست برید و 2 مردی رو که مشخص شدند بکشید. کمی صبر کنید تا تلفن زنگ بزنه .به تلفن جواب بدید و سوار ماشینتون بشید. {نمایش فیلم} به نقطه بعدی برید {نمایش فیلم} 2 تا ماشین هست که باید از بین ببرید. بعد از نابودی ماشین ها پلیس دنبال شما می فته.

 

 à1àBone Mendez

 

به نقطه مشخص شده برید {نمایش فیلم} شما باید اون 4 موتور سوار رو بکشید و بسته هایی که با اونها هست رو بردارید. البته زیاد فرصت ندارید. بعد از جمع آوری 4 بسته اونها رو به نقطه بعدی ببرید.

 

 

 à2à Mike To Reno

 

شما وقت محدودی برای پیدا کردن شخصی که با رنگ زرد مشخص شده دارید. البته چند بار جای اون عوض میشه ولی آخرین محل اون فرودگاه شهر دوم هست. شما باید اون شخص رو که داخل یه ماشین با 2 موتور سوار محافظ هست ، پیدا کنید. اول موتور سوار ها رو بکشید و بعد اشخاصی رو که ار ماشین پیاده میشن. به هیچ عنوان ماشین رو منفجر نکنید. {نمایش فیلم} حالا ماشین رو منفجر کنید. حالا پلیس با 2 ستاره دنبال شماست به بیرون فرودگاه برید به سمت نقطه قرمز حرکت کنید. در نزدیکی نقطه قرمز پلیس با 3 ستاره دنبال شماست. سریع به یکی از n-Spray ها برید و ماشین خودتون رو رنگ کنید. به نقطه آخر برید.

 

 

 CJà1àOut Rider

 

 

موشک انداز رو بردارید. و به سمت نقطه قرمز حرکت کنید .کانی رو که راه رو بستند نابود کنید تا راه باز بشه. سریع به نقاط بعدی برید و این کار رو تکرار کنید.بعد از نابودی همه اونها کامیون مشخص شده رو دنبال کنید تا به مقصد برسه. بعد از این کار پلیس با 3 ستاره دنبال شماست.

 

 

 

 

 

 gayerieve.jimdo.com
چهارشنبه 18 مرداد 1396 12:44 ب.ظ
I'd like to thank you for the efforts you've put in penning this blog.
I am hoping to see the same high-grade content by you in the future
as well. In fact, your creative writing abilities has inspired me to
get my very own website now ;)
https://medaalfonsi.wordpress.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 09:18 ق.ظ
Thanks for every other fantastic article. The place else may anyone
get that kind of info in such an ideal method
of writing? I have a presentation next week, and I'm on the search for such info.
BHW
سه شنبه 29 فروردین 1396 04:32 ق.ظ
My brother suggested I might like this web site.

He was entirely right. This post truly made my day.
You cann't imagine simply how much time I had spent for this info!
Thanks!
مهدی یار
جمعه 14 مرداد 1384 02:08 ق.ظ
سلام
می خواستم یه نظر ی بدم اونم اینکه راهنمای مراحل رو در قالب
یک فایل PDF بگذارید (عجب نظری بودا!)
مهدی دراگون
چهارشنبه 12 مرداد 1384 02:08 ق.ظ
علی آقا تو رو خدا وب لاگ رو زودتر آپدیت کن مردم به خدا
یه خواهش دیگه هم داشتم این که به جز راهنمای مراحل مطالب دیگه هم درباره جی تی ای ۵ بنویسید
مهدی دراگون
یکشنبه 9 مرداد 1384 12:07 ق.ظ
اگر میشود به من اطلاع بدین که وب لاگ چند روز به چند روز (به روز رسانی میشود) چون من روزی سه بار از این وبلاگ دیدن میکنم تا ببینم کی اپ دایت میشود متشکرم
مهدی دراگون
یکشنبه 9 مرداد 1384 10:07 ق.ظ
از اینکه به سولاتم پاسخ دادی بسیار متشکرم اسم من مهدی دراگون است به معنی مهدی اژدها
یک خبر خوب هم دارم بالاخره
جی تی ای ۵ را نیز تمام کردم و اسم مرحله آخرش هست اند او د لاین
جی تی ای
شنبه 8 مرداد 1384 03:07 ق.ظ
اگر میشود کدهای مخفی مستهجن را هم بزارید
lal3o
شنبه 8 مرداد 1384 10:07 ق.ظ
با تشکر از جواب دادن به سوالاتم می خواستم بدونم وقتی با چتر نجات می پرم باید چه دکمه ای را بزنم سپس اگر می شود کد دوربین عکاسی و سیو مراحل خودتون را هم توی سایت بزارید با تشکر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر