تبلیغات
GTA

GTA

 

 

نوع مطلب :دانلود موزیک ،

نوشته شده توسط:ali

سلام

 

این هفته یه مطلب عالی براتون در مورد سان آندریاس دارم که از سایت خوب www.bazidot.com گرفته شده.

مطلب رو بدون تغییر و کامل براتون میذارم:

 

پس از چندین ماه انتظار سرانجام بازی مورد علاقه همگان روانه بازار شد. کمتر کسی است که با این بازی آشنایی نداشته باشد و تا به حال نام این بازی پرطرفدار و جذاب را نشنیده باشد. این مجموعه با پیشرفت های زیادی كه داشت در دل همگان جای گرفت و به شهرت بالایی دست یافت ، حتی سیاستمداران از این بازی استفاده شیطانی كردند و توسط آكادمی های علمی نیز مورد تحقیق و تفحس قرار گرفت. این مجموعه بیش از هر بازی دیگری ، عواطف را به شدت در طیف گسترده ای از مردم و حتی در افرادی كه به بازی های رایانه ای علاقه ای ندارند ، بر می انگیزد . پیش از این Joe Lieberman كاندیدای ریاست جمهوری این مجموعه را به شدت تكذیب كرده بود و آن را ناخوشایند خواند در حالی كه اساتید مقبولی چون Henry Jenkins از موسسه تكنولوژی و فناوری ، ارزش خرید این بازی و بازی های مشابه آن را شرح داد و حتی به طبیعت بی حد و حصر بازی های رایانه ای اشاره كرد. تركیب محبوبیت و انزجار محتوا باعث می شود كه GTA روشن كنند ی راه برای مباحثه در مورد خشونت های بازی های رایانه ای باشد. ایجاد جلوه های جدیدتر در هر كدام از نسخه ها به طور گسترده ای از انتقادهای مردمی جلوگیری كرد و در نتیجه باعث فروش باور نكردنی بازی شد. Liberty City و Vice City هر كدام به نوبه خود جوایز زیادی برای تغییرات اساسی از آن خود كردند و هر دو میلیون ها نسخه فروش داشته اند. نسخه جدید این بازی شدیدا مورد انتقاد قرار گرفت ، مخصوصا از لحاظ دید نژاد پرستانه ای كه داشت ، چرا كه این نسخه سیاهپوستان را افرادی خطرناك و قاتلینی حرفه ای و بالفطره جلوه داده است. البته این امر به هیچ وجه تاثیری در فروش نگذاشت و برعكس باعث شد تا در همان شب اول آزاد سازی بازی ، مردم برای خرید بازی صف بكشند تا هرچه زودتر به بازی تاریخی خود برسند و در نتیجه باعث فروش میلیونها نسخه در طی چند ماه شد. نكته اینجاست كه قبل از اینكه Rock Star بازی را منتشر كند ، این بازی توسط افرادی ناشناس دزدیده شد و در اینترنت پخش گردید ، همه میترسیدند كه تاریخ عرضه بازی تغییر كند ، اما چنین نشد و بازی سر وقت اعلام شده منتشر شد و فروشی حیرت انگیز داشت. قبل از آنکه شروع به بررسی نقاط قوت و ضعف این بازی بكنیم دوست دارم تا نگاهی کوتاه به تاریخچه سری بازی های GTA بیاندازم.

 

تصویر شماره 1

28/02/1998 Grand Theft Auto : بازیی موفق و بی نظیر در نوع خود ... بازیی دو بعدی که در نگاه اول حالت یک بازی بیهوده را داشت ولی بعد از انجام چندین ساعت هرکسی را جذب خود می کرد. شخصا قبل از ورود این بازی هیچگاه چنین آزادی عمل وسیعی را در هیچ گونه بازیی مشاهده نکرده بودم و برای اولین بار بود که با چنین صحنه های جذاب و زیبایی روبرو می شدم. دزدی اتوموبیل ، گوش کردن به آهنگ های مختلف و متنوع ، انجام ماموریت های جذاب و گوناگون از بارزترین و مهم ترین ویژگی های این نسخه به شمار می آمد. خیلی از افراد که پی به وسعت این بازی نبرده بودند آرام آرام متوجه عظمت و زیبایی های حاکم بر این بازی شده و کارشناسان از آن به عنوان یک شاهکار یاد کردند. به همین دلیل کمپانی سازنده به فکر ساخن نسخه دوم و شاهکاری دیگر از این بازی افتاد . اما قبل از نسخه دوم ما شاهد یک اضافه شونده برای نسخه اول این بازی بودیم.

 

تصویر شماره 2

31/03/1999 Grand Theft Auto: London 1969 : یک اضافه شونده نه چندان موفق که به نسخه اول بازی ویژگی های چندان زیادی اضافه نمی کرد و مورد انتقاد بسیاری از طرفداران این بازی قرار گرفت. به غیر از افزوده شدن و ایجاد تغییراتی در منوی اصلی ، موزیک ها و اتوموبیل های موجود هیج ویژگی دیگری در آن به چشم نمی خورد و همین مساله موجب استقبال کم ، طرفداران از این بازی می شد. اما تنها نکته امیدوار کننده ورود نسخه دوم بازی ، شش ماه پس از انتشار این اضافه شونده بود.

 

تصویر شماره 3

30/09/1999 Grand Theft Auto 2 : در این سال همه بازیکنان کامپیوتر با نام GTA آشنا شده و بی صبرانه در انتظار ورود نسخه دوم بودند. این موعد فرا رسید اما این بار هم انتظار طرفداران از این بازی برآورده نشد و مشکلات بسیار زیادی که در دوربین بازی به چشم می خورد انگیزه به پایان رساندن این بازی را در خیلی ها از بین برده و این بازی بسیاری از طرفداران خود را از دست داده بود. هرچند که به عقیده بعضی دیگر این بازی دارای تنوع های زیادی از قبیل تغییر نقشه ، افزوده شدن اتومبیل های جدید و موزیک های متنوع بود اما هیچگاه نتوانست موفقیت های نسخه اول خود را تکرار کند و همین مساله باعث شد تا شاهد تغییراتی بزرگ در GTA و نسخه سوم این بازی باشیم.

 

تصویر شماره 4

20/05/2002 Grand Theft Auto 3 : زمانی حدود سه سال از ورود نسخه دوم بازی می گذشت که شاهد ورود یکی از وسیع و بزرگ ترین بازی های تاریخ بودیم. GTA به یک بازی باور نکردنی و کاملا جذاب تبدیل شده بود. محیط دو بعدی بازی به محیطی سه بعدی تبدیل شده و هیچگونه مشکلی در چرخش دوربین و کنترل شخصیت به چشم نمی خورد. اکنون GTA دارای خط داستانی خاص به خود شده بود. چند شهر بزرگ و وسیع در بازی وجود داشت و گرافیک بی نظیری در بازی به چشم می خورد. چیزی که کمتر کسی فکر آنرا می کرد. علاوه بر آنکه توانایی گوش کردن به موزیک های موجود در بازی را داشتیم می توانستیم قطعه های مورد علاقه خود را نیز در بازی گوش داده و از زیبایی های حاکم بر بازی لذت ببریم. بعد از چندین ماه شایعات مبنی بر ورود نسخه بعدی بازی به گوش رسید و سپس به صورت رسمی انتشار نسخه بعدی اعلام شد و همگان بی صبرانه در انتظار ورود این نسخه از بازی نشستند.

 

تصویر شماره 5

12/05/2003 Grand Theft Auto: Vice City : باز هم GTA و باز هم شاهکاری دیگر به نام Grand Theft Auto: Vice City .... نسخه ای که بیشتر حالت یک اضافه شونده برای نسخه قبل را داشت اما خود از ویژگی های منحصر به فرد بهره می برد. این نسخه از بازی نیز با ویژگی های بیشتر و جدیدتر از قبیل توانایی سوار شدن بر موتور و امکان خرید مکان های مختلفی از قبیل پیتزا فروشی ، بستنی فروش ، استودیوی فیلم سازی و... بار دیگر طرفداران خود را غافلگیر کرده و غرق در بازی کرده بود. بعد از گذشت چندین ماه خبر ساخت نسخه جدید بازی با نام Grand Theft Auto: San Andreas همگان را غرق در خوشحالی کرده و همانطور که در ابتدای متن اشاره کردم در طی چند هفته پیش انتظار ها به پایان رسید و این بازی جذاب روانه بازار شد.

 

 

حال نوبت به بررسی نقشه و شهرهای موجود در نسخه جدید بازی می رسد :
در این بازی شاهد وجود سه شهر هستیم. اما راهها و بزرگراه های رابط بین این شهرها ، نیز از وسعت مخصوص به خود بهره می برند.

Los Santos :


The Beach : پر هیجان ترین نقطه شهر که چه در روز و چه در شب ، شاهد برگزاری میهمانی های مختلف در آن هستیم.
Rodeo : بخشی از شهر که بیشتر ثروتمندان در آن زندگی می کنند و هتل مشهور Rodeo Hotel در اینجا قرار دارد.
RichMan Country Club : محلی که در آن زمین تنیس و گلف موجود بوده و بیشتر مورد رفت و آمد ثروتمندان می باشد.
The Market : در این منطقه کمپانی Home to the Verona Mall and Blastin' Fools Records Company وجود دارد و هرچند که بیشتر شبیه یک کمپانی ساده ساخت موسیقی می باشد اما بازار آهنگ های Rap در اختیار این کمپانی می باشد.
Idlewood : پیتزا فروشی ، سلمانی و باشگاه بدنسازی در این نقطه از شهر قرار دارند. یکی از مناطقی که خلافکاران زیادی در آن زندگی می کنند.
Ganton : یکی دیگر از مناطقی که آمار خلافکاری ها در آن بالا بوده و جنایات و دزدی های زیادی در آن رخ می دهد.
East Los Santos : یکی از مهم ترین مناطق شهر که اکثر باندهای تبهكار علاقه زیادی به تصاحب این منطقه دارند زیرا در اینجا زمین های بسکتبال و کلوپ Striptiz وجود دارد.
دو منطقه
Mulholland و Los Santos Police Department نیز در این شهر قرار دارند که نیاز چندان زیادی به توضیح ندارند.

San Fierro :
Juniper Hollow : یکی از مناطق مهم شهر که در آن Jizzy's pleasure domes قرار دارد. در عین حال می توانید با رفتن به Gant Bridge Visitor Center شاهد مراسم عروسی باشید.
Downtown : یک منطقه مهم از نظر اقتصادی می باشد. در ضمن این منطقه به دلیل طوفان هایی که در آن رخ می دهد نیز زبانزد خاص و عام می باشد.
Easter Basin : منطقه ای که در آن باند Da Nang قرار دارد و آمار خلافکاری در این منطقه به شدت زیاد می باشد.
Doherty : منطقه ای که اکثر توزیع کنندگان مواد مخدر و دزدان اتومبیل در آن زندگی میکنند و شما نیز با دزدیدن اتوموبیل و تغییر رنگ دادن آن در n'spray shop می توانید اتومبیل را به Wangs Car Showroom بفروشید.
Garcia : این منطقه توسط San Fierro Rifa کنترل می شود و از آن به عنوان محلی که کار توزیع کنند گان مواد مخدر در آن آغاز شده است ، یاد می شود.
Alex's Hotdogs : هرچند که در ظاهر شاهد یک فروشنده عادی ساندویچ سوسیس هستیم اما در اصل Alex که نبض این منطقه را در دست گرفته است ، به عنوان عامل اصلی خلاف های الکترونیکی و جرایم رایانه ای در سطح شهر شناخته می شود.
San Fierro Medical Center : بدون شک بزرگ ترین بیمارستان سری بازی های GTA را می توان همین بیمارستان دانست که حتی درمان های رایگانی نیز بوسیله این بیمارستان انجام می گیرد.

LAS VENTURAS


Blackfield : منطقه ای که در آن اکثر مسابقات خیابانی برگزار می شود و می توانید با ورود به اینجا شاهد مسابقات بوده و یا در مسابقات شرکت کنید نکته جالب در مورد این منطقه این است که هنوز با نام Turning Tricks Bike School شناخته می شود.
Rockshore : هر کاری که خلاف قانون باشد در این منطقه به وقوع می پیوندد. در ضمن در این منطقه یک سالن عروسی موجود می باشد.
The Strip : در این منطقه شاهد وجود قمارخانه های مختلف که برای هر سن و بودجه ای مناسب می باشد ، هستیم.
Old Las Venturas Strip : منطقه ای که همه مکان های آن در هفت روز هفته و بیست و چهار ساعت شبانه روز باز هستند. شما می توانید به خوردن ساندویچ در رستوران پرداخته و به یاد روزهای گذشته بیافتید.
Roca Escalante & Creek : منطقه ای که پلیس های بسیار زیادی در آن به چشم می خوردند و کوچکترین خلافی از شما در این منطقه می تواند باعث ایجاد دردسر برای شما بشود. در ضمن در این منطقه می توانید با رفتن به مغازه هایی چون Creek Mall و یا Featuring Suburban  به خرید لباس و کفش بپردازید.
Las Venturas Airport : یکی از سه فرودگاه موجود در San Andreas که به بیش از صد کشور پرواز دارد.

COUNTRY & DESERT :


Blueberry : منطقه مرده شهر که تنها در آن ویلاهای عظیم دیده می شود و در نزدیکی های شهر San Fierro قرار دارد.
Palomino Creek : یک محله ترک شده که البته بی جان نمی باشد. جالب است بدانید که بانک موجود در این منطقه دایما مورد دستبرد قرار می گیرد.
Angel Pine : یکی دیگر از نقاطی که خلافکاران زیادی در آن حضور دارند. در این منطقه نیز شاهد وجود مغازه فروش اسلحه می باشیم.
Bayside Marina : منطقه ای که در نزدیکی San Fierro قرار دارد و از اینجا به راحتی می توانید کوه Gant را ببینید. در ضمن در این منطقه مدرسه آموزش شنا نیز موجود می باشد.
World's Largest Cock : منطقه ای که بزرگ ترین خروس دنیا در آن وجود دارد و افراد زیادی از سراسر نقاط جهان برای دیدن این خروس به این منطقه می آیند.
Las Barrancas : شاید می توان این منطقه را به عنوان جایی که به سادگی در آن خلاف انجام می گیرد دانست و آمار خلاف در این منطقه بسیار بالا می باشد.
Hunter Quarry : جایی که می توانید از آن برای نابود کردن جسد انسان هایی که کشته اید استفاده کنید همانطور که خلافکاران دیگر نیز این کار را می کنند !

 


بعد از بررسی نقشه وسیع
San Andreas نوبت به معرفی باندهای خلافکار مختلف موجود در بازی می رسد :

تصویر شماره 6

Orange Grove : باندی که CJ (Carl Johnson) در آن عضو می باشد و سایر دوستان او نیز در این باند حضور دارند و مدت زمان بسیاری است که آنها هیچ گونه حرکتی از خود نشان نداده اند اما اکنون وقت آن رسیده است که کنترل خیابان ها را به دست گرفته و به مبارزه با سایر رقبای خود بپردازند. این باند مشکلات زیادی بر سر مواد مخدر و رقابت بر سر این موضوع با باند دیگری به نام The Ballas دارد. از مهمترین مشخصه های این باند برای شناسایی ، لباس های سبزی می باشد که بر تن می کنند.

تصویر شماره 7

The Ballas : این باند که مشکلات بسیار زیادی با Orange Grove دارد کنترل منطقه Idlewood را در اختیار دارد و برای تصاحب مناطق مختلف Los Santos رقابت شدیدی با باند Vagos دارند. آنها از سال 1970 به انجام خدمات بسیار مفیدی همچون دزدی آدم ، توزیع مواد مخدر و فروش اسلحه می پردازند.

تصویر شماره 8

Varios Los Aztecas : باندی که با دستمال هایی که بر دهان خود می بندند جلب توجه کرده و در همان نگاه اول شناخته می شوند. این باند بیشتر از سلاح های آتش زا استفاده می کند و نام این باند دایما در درگیری های خیابانی و جنایات مختلف به گوش می رسد. لازم به ذکر است که این باند دارای روابط بسیار صمیمی با باند Los Santos Vagos می باشد.

تصویر شماره 9

Los Santos Vagos : باندی که با لباس های زردی که بر تن می کنند معرف عام هستند و به همراه باند Varios Los Aztecas نبض بسیاری از مناطق را در اختیار گرفته و به قاچاق اسلحه و مواد مخدر می پردازند.

تصویر شماره 10

San Fierro Rifa : حاکم اصلی منطقه Garcia ، این باند می باشد . آنها به این اعتقاد دارند که عصر هرویین به سر رسیده است و به توزیع و قاچاق کوکائین می پردازند.

تصویر شماره 11

Triads : باندی که نبض بسیاری از مناطق San Fierro و محله های چینی را در دست داشته و در راس آنها فردی به نام Wu Zi Mu قرار دارد. این باند کنترل یکی از مهمترین قمارخانه های منطقه Las Venturas با نام Four Dragons را در دست دارد. این باند دایما مورد تهاجم باندهای مختلف قرار دارد ، اما در این بین خصومتی دیرینه با باند Da Nang Boys دارد.

تصویر شماره 12

Da Nang Boys : باندی که توسط جوانان ویتنامی تشکیل شده است. آنها دایما با باند Triads به مجادله می پردازند و افراد بی رحم بسیار زیادی در این باند به چشم میخورد و کنترل اسكله و لنگرگاه های بسیاری را در سواحل کناری San Fierro در دست دارند.

 

 

 

به طور قطع قبل از ورود بازی خیلی از افراد اعتقاد داشتند که این نسخه از بازی باید دارای داستان جذابی بر خلاف دو نسخه قبل خود باشد که اینچنین نیز شد و در این نسخه شاهد خط داستانی بسیار جذاب که انگیزه اتمام بازی را به بازیکن می دهد ، می باشیم. داستان بازی در دهه 1990 می گذرد. کارل جانسون شخصیت اصلی بازی ملقب به CJ بعد از پنج سال دوری از Los Santos و زندگی در Liberty City به علت شنیدن خبر مرگ مادرش دوباره قدم به این شهر میگذارد. به محض ورود به شهر ، توسط پلیس دستگیر میشود و مورد بازجویی قرار میگیرد. پلیس ها پولهای کارل را گرفته و او را در میانه راه رها می كنند. اینك او به خانه مادریش بازگشته ، برادر و خواهر و دوستانش منتظر او هستند. اما براستی چه کسی عامل قتل مادر کارل بوده ؟ آیا کارل از پس زندگی در San Andreas بر می آید ؟ نقش او در این بین چه می تواند باشد ؟ آیا او خواهد توانست به دوستان خود اعتماد و اعضای خانواده را مجددا گرد هم آورد ؟ این  سؤالاتی است که با بازی کردن San Andreas به آنها پی خواهید برد. اکنون وقت آن رسیده است که صدای خود را به تمام باندهای موجود در San Andreas رسانده و شروع به گرفتن کنترل خیابان های این شهر وسیع بکنید.
شما برای اولین بار در تاریخ این بازی ، می توانید بازی را بصورت 2 نفره انجام بدهید ! بله تعجب نکنید در طول بازی مکانهایی با شمایل دو آدمک وجود دارد که اگر وارد آنها بشوید و با دسته دوم دکمه ای بزنید بازی به حالت 2 نفره در می آید و قادر خواهید بود با دوست خود به بازی ادامه دهید. البته این قابلیت شامل حالت داستانی بازی نمیشود و فقط در حالت گشتن در شهر ممکن میباشد.
یکی از امكانات جالب اضافه شده به این بازی ، قابلیت دوست یابی است. در کل بازی ، شش دختر وجود دارد كه قادر خواهید بود با آنها رابطه دوستی برقرار کنید. شاید بپرسید این کار چه فایده ای دارد ؟ باید گفت وقتی دوستی شما به پنجاه درصد رسید ، قادر خواهید بود کلید ماشین او را گرفته و هنگامی که به صد در صد رسید او برای شما یک دست لباس خواهد خرید. شما میتوانید درصد دوستی خود را بوسیله بردن او به گردش و رستوران و کازینو پر کنید.
از نکات مثبت بازی ماموریت های طولانی و متنوع بازی است. شما اگر در این سری از بازیها خیلی هم حرفه ای باشید برای به اتمام رساندن بازی حداقل به 30 ساعت بازی نیاز دارید. در صورت اتمام بازی از لحاظ خط داستانی قادر هستید داخل شهر به گشت و گذار بپردازید و مكان های مخفی بازی را کشف کنید. اما از نظر تنوع ماموریت ، شما تا آخرین ماموریت بازی هم به هیچ وجه خسته و دل زده نخواهید شد . در بعضی از ماموریت ها ، شما گمان میکنید که مشغول انجام یک بازی اکشن سوم شخص هستید . از جمله در ماموریتی که باید وارد یک کشتی نظامی شوید و هواپیمای جتی را به سرقت برده و با استفاده از آن جنگنده چند کشتی را منهدم کنید.

همانند نسخه های قبلی شما باید بیشتر ماموریت ها را با كمك گرفتن از افراد مختلف به اتمام برسانید. ماموریت هایی كه به داستان اصلی ربطی ندارد هم بیشتر و هم جذابتر شده شما با گرفتن مهمات و سلاح های بیشتر و دزدی از زاغه های مهمات محلی كم كم یك نیروی رانش هیدرولیكی بدست می آورید.  ماموریت های بازی در سطح بسیاری وسیعی قرار دارند. البته در ابتدا مأموریت هایی بسیار ساده را بر عهده دارید که رفته رفته میزان سختی مأموریت ها بیشتر شده و با شرایطی بسیاری دشوار ، روبرو خواهید شد. به طور قطع دستمزد شما نیز بسته به نوع ماموریت متفاوت خواهد بود. لازم به ذکر است که شما در طول بازی می توانید لباس ، کفش ، عینک و حتی گردنبند برای خود خریداری کرده و لباس خود را در طول بازی و در هنگام بازگشت به خانه تغییر بدهید. شما می توانید با رفتن به رستوران های مختلف به خوردن غذاهای مورد علاقه بپردازید و در صورتی که غذا را به صورت مداوم مصرف کنید دچار حالت تهوع می شوید. حتی ممکن است با خوردن مقدار زیادی غذا چاق بشوید. به همین دلیل و برای لاغر کردن و همچنین قوی کردن عضلات و ماهیچه های خود می توانید به باشگاه بدنسازی مراجعه کرده و به استفاده از تجهیزات موجود بپردازید. جالب است بدانید که با پرداخت مقدار معینی پول می توانید نقطه دلخواه بدن خود را خالکوبی کنید و یا برای حالت دادن موهای خود به سلمانی مراجعه کنید. از جمله نکات دیگری که در این نسخه جلب توجه می کند توانایی ارتقای ، قابلیت اتومبیلتان می باشد. به عنوان مثال شما می توانید ویژگی های مختلف اتوموبیل مورد نظر خود را از نظر سرعت ، مقاومت و حتی رنگ داخل و یا خارج اتومبیل را ، تغییر بدهید. لازم به ذكر است برای کسب پول در این نسخه می توانید در نیمه های شب به خانه بسیاری از افراد دسترسی پیدا کرده و دستبرد بزنید. البته باید مواظب باشید تا مبادا صاحبخانه از خواب بیدار شده و شما را در حین ارتکاب جرم دستگیر کند. شرکت در مسابقات شرط بندی اسب سواری یکی دیگر از مزایای این نسخه به حساب می آید که از جذابیت بالایی بهره مند می باشد. در ضمن شما در طول این نسخه می توایند به انجام ورزش هایی چون بسکتبال نیز بپردازید.یکی دیگر از نقاط قوت بازی را می توان در توانایی شنا کردن در طول بازی دانست که از جذابیت بالایی برخوردار می باشد. در ضمن در این نسخه قادر به پریدن از روی دیوار می باشید. علاوه بر همه موارد فوق قادر به سوار شدن بر اتومبیل ، موتور و حتی دوچرخه و انجام حرکات تکنیکی با دوچرخه می باشید.

 

چرخش دوربین و کنترل شخصیت در سطح بسیار خوبی قرار دارد اما متاسفانه در کنترل اتوموبیل مشکلاتی به چشم می خورد که کمی کار را سخت می کند اما به مرور زمان این مشکل به صورت عادی در آمده و شما به همه چیر عادت خواهید کرد. هوش مصنوعی نیز در رده کاملا موفقی قرار دارد و هیچ نقصی در آن به چشم نمی خورد. همانطور که نابود کردن دشمنان و انجام ماموریت در بسیاری از مواقع برای شما آسان خواهد بود ، در برخی مواقع دیگر نیز دشمنان ، دردسرهایی برای شما ایجاد خواهند کرد.
حال بهتر است کمی هم از نقاط ضعف بازی سخن به میان بیاورم. در اولین نگاه و در آغاز بازی شاهد اولین نقص موجود در
GTA SA خواهید بود. کیفیت و گرافیک بسیار ضعیف دموهای موجود در بازی که شاهد حرکات ناموزون شخصیت ها می باشید. به عقیده من گرافیک موجود در بازی چند برابر بهتر از گرافیک حاکم بر دموها می باشد.
حال که صحبت از گرافیک بازی به میان آمد باید بگویم که یکی دیگر از نقاط ضعف نیز در این بخش می باشد هرچند که گرافیک بازی در سطح قابل قبولی قرار دارد اما به هیچ وجه آنطور که انتظار می رفت موفق نبوده و در برابر بسیاری از بازی هم سبک خود دارای کمبودهایی می باشد. هرچند که طراحی شخصیت ها به خوبی انجام گرفته است اما طراحی محیط اطراف دارای ضعف های گوناگونی می باشد.
صدا و موزیک های بازی در سطح بسیار موفقی قرار دارد. وجود ایستگاه های رادیویی مختلف که از موزیک های متنوع بهره می برند از مهمترین مزایای بازی به حساب می آید. همانطور كه شما انتظار دارید لیست موزیك ها به وسیله ی آرتیست های
R&B همچون Tupac Shakur  ، Dr.Dre  ،Snoop Dogg  ، Boys II و Bell Bir Devoe ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

can you take viagra if you have an aortic aneurysm
سه شنبه 21 خرداد 1398 05:17 ق.ظ

naturally like your website however you have to take a look at the spelling on quite a few of your posts. Several of them are rife with spelling issues and I to find it very bothersome to tell the truth however I'll certainly come back again.
rosaleeengels.jimdo.com
چهارشنبه 18 مرداد 1396 04:02 ب.ظ
I always emailed this web site post page to all my contacts, for the reason that if like to read it after that my links will too.
https://sharleneaugustson.wordpress.com/tag/heel-pain
یکشنبه 15 مرداد 1396 09:36 ق.ظ
Howdy! This blog post could not be written much better!

Looking through this post reminds me of my previous roommate!
He constantly kept talking about this. I most certainly will forward this information to
him. Fairly certain he's going to have a very good read.
Thank you for sharing!
BHW
سه شنبه 29 فروردین 1396 04:18 ب.ظ
I was recommended this web site through my cousin. I am no longer sure whether or not
this post is written by him as nobody else recognise such exact about my trouble.

You are incredible! Thank you!
BHW
چهارشنبه 23 فروردین 1396 06:57 ب.ظ
Howdy! I realize this is kind of off-topic however I needed to ask.

Does managing a well-established website like yours
take a massive amount work? I'm brand new to operating a blog but I do
write in my journal daily. I'd like to start a blog
so I can easily share my own experience and feelings online.
Please let me know if you have any kind of
ideas or tips for new aspiring blog owners.
Thankyou!
X$X Machine Comment Sender Mihanblog
دوشنبه 18 شهریور 1387 12:09 ب.ظ
با سلام
وب www.yursite.com شما را به بازدید از این سایت دعوت می كند
در ضمن این وب آماده هر گونه تبادل لینك و لوگو با شما می باشد

X$X Machine Comment Sender Mihanblog
Designer:www.xsx-vbs.myblog.ir
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر