تبلیغات
GTA - مطالب تیر 1384

GTA

 

ادامه راهنمای مراحل جی تی ای

 

نوع مطلب :دانلود موزیک ،

نوشته شده توسط:ali

 

سلام

 

باید ببخشید كه كمی كند عمل میكنم.باور كنید یه نفری انجام همه كارها كمی سخته.البته من هم كمی تنبلی میكنم.

اما در مورد hot-caffee كه با قرار دادن اون در وبلاگ باعث شدم بعضی از دوستان كمی ناراحت بشن.

من هم میدونم كه گذاشتن این جور چیزها شاید زیاد صحیح نباشه.میدونید كه تا اونجایی كه من میدونم , وبلاگ من تنها منبع فارسی برای جی تی ای هست .سایت ها بسیار قوی و كاملی وجود دارند كه به زبان های دیگه هستند. من هدفم فقط كامل كردن وبلاگ بود.و نه بیشتر. اما بعد پیغامی كه یكی از دوستان گذاشته بود 4-3 ساعتی تو فكر بودم. و دیدم شاید حق با ایشون باشه. من فرض كردم كه اگر برادر كوچكتر من به این فایل دسترسی پیدا كنه چی میشه!!!

 

میدونید كه در آمریكا سان آندریاس رو به آفراد بالا 18 سال میفروشن.حالا فرض كنید یه فرد 13-14 ساله این جور چیزها رو ببینه .شاید چندان مناسب نباشه.

به همین خاطر من مطلب قبلی رو در مورد hot-coffee برمیدارم.

اما یه خواهش دارم . اگر انتقادی از من یا وبلاگم دارید لازم نیست با توپ پر صحبت كنید. من آرامش رو بیشتر ترجیح میدم.در ضمن بهتره پیشنهاد ها و انتقادهاتون رو به ایمیل من بفرستید.باز هم خودتون میدونید.

 

اما یواش یواش خبرهیی از جی تی ای جدید به گوش میرسه. گفته میشه حداقل اندازه GTA جدید 6 برار سان آندریاس هست. بیش از 350 ماشین مختلف برای طراهی میشه .ماشین ها نیاز به بنزین دارند و ...

 

جی تی ای بعدی

ادامه راهنمای مراحل سان آندریاس

 

 

Cà1à Local Liquor Store

 

به نزدیك ترین علامت $ در منطقه Blueberry برید. {نمایش فیلم} حالا شما فقط دنبال 3 تا راننده مشخص شده برید.دقت كنید باید از فاصله نزدیك اونها رو تعقیب كنید. وقتی كاتالینا اون 3 راننده رو كشت , 2 تا كیف سبز رنگی رو كه مشخص شده بردارید و به نقطه زرد رنگ برید.

 

Cà2à Against All Odds

 

 

به نقطه بعدی كه علامت $ داره در منطقه Montqomery برید. به شما 10 بسته مواد منفجره داده میشه.داخل ساختمون برید.و جلوی در قهوه ای رنگی كه مشخص شده ,یكی از بسته های منفجره رو بذارید.حالا از اوم كمی فاصله بگیرید و در قسمت اسلحه های خودتون دنبال كنترل اون بمب بگردید. و كلید بسته منفجره رو بزنید تا منفجر بشه.با داخل اطاق برید.یه گاوصندوق اونجا هست .جلوی اون هم بمب بذارید و منفجرش كنید. {نمایش فیلم}. حالا با ماشین فرار كنید و به نقطه زرد رنگ برید. پلیس هم دنبال شماست.

 

Cà3àSmall Town Bank

 

به نقطه مشخص شده برید {نمایش فیلم} .بعد از به صدا در اومدن زنگ پلیسی رو كه روبروتون ایستاده بكشید. حالا به دستگاه هایی كه مشخص شدند شلیك كنید تا از بین برن و شما بتونید پول داخل اونها رو بردارید.(3 دستگاه). بعد از برداشتن پول داخل دستگاه ها دنبال كاتالینا برید. پلیس هایی كه دنبال شما هستند رو بكشید و به نقطه بعدی برید.

 

CVà1àWu Zi Mu

 

یه مسابقه ماشین كه شما باید در اون اول بشید. البته زیاد سخت نیست .فقط اولش لازمه كه یكم گاز بدید. بعد مراقب باشید چون مسیر بدی داره.

 

CVà2àFarewell , My Love …

 

یه مسابقه دیگه.البته خیلی سخت تر از مسابقه قبلی.

 

TTà1àAre You Going To San…

 

شما باید در مدت زمان داده شده تمام گیاهانی رو كه مشخص شدند از بین ببرید. میتونید برای این كار از اسلحه های دیگه مثل نارنجك هم استفاده كنید. بعد از از بین بردن تمام گیاهان به نقطه قرمز برید. {نمایش فیلم}  حالا سریع با موشك اندار , هلیكوپتر رو نابود كنید. حالا سوار ماشین بشید و به نقطه بعدی برید.

 

 

CJà1àWear Flowers In Yo…

 

 شما باید در این كار با ماشین به نقاطی كه مشخص شده برید و افرادی رو ملاقات كنید. بعضی وقت ها لازمه با زدن كلید Caps Lock بوق ماشین رو به صدا در بیارید.

 

 

CJà2à555 We Tip

 

به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} .دنبال ماشینی كه مشخص شده به سمت پاركینگ برید.چند لحطه صبر كنید یه نفر از ماشین پیاده میشه , اون رو بكشید و لباس اون رو بپوشید. به نقطه بعدی برید {نمایش فیلم} حالا كمی صبر كنید تا شخص مورد نظر با ماشین بیاد. سریع سوار ماشین اون بشید (فقط 2 دقیقه وقت دارید) ماشین اون رو به نقطه مشخص شده ببرید. حالا ماشین رو به نقطه بعدی در پاركینگ ببرید. از ماشین پیاده بشید و سریع به نقطه بعدی برید در جلوی پاركینگ برید {نمایش فیلم}.

 

 

CJà3à Deconstruction

 

سوار لودری كه مشخص شده بشید و با اون خونه هایی كه با رنگ سبز مشخص شدند رو از بین ببرید.بعضی از كارگرها به شما حمله میكنند {نمایش فیلم} حالا با لودر اطاقكی كه مشخص شده رو به داخل چاله ای كه مشخص شده بندازید. بعد از این كار سوار ماشین دیگه ای كه مشخص شده بشید. روی دایره قرمز توقف كنید . طوری توقف كنید كه پشت ماشین به سمت چاله باشه و ماشین هم به چاله باید نزدیك باشه.

 

موفق باشید

 مود hot coffee - ادامه راهنمای مراحل

 

نوع مطلب :دانلود موزیک ،

نوشته شده توسط:ali

سلام:

 

 

اما عرض شود که دوست عزیز آقا habib من هنوز به کاری که شما انجام دادید نرسیدم.با عرض شرمندگی.

اما آقا مهدی گرامی شما در کار stowaway باید قبل از انجام کار از اسلحه فروشی مقداری مواد منفجره بخرید.بعد با موتوری در اختیار دارید سریع وارد هواپیما بشید.این کار واقعاً سخته.شاید بعد از 7-8 بار بشه این کار رو انجام داد.اما برای راحتی بیشتر شما برای وارد شدن به هواپیما سعی کنید از پشت اون حرکت نکنید.چون بشکه هایی که از هواپیما خارج میشن ، ممکن هست به شما برخورد کنن.در کنار هواپیما با حداکثر سرعت حرکت کنید وقتی به اندازه کافی نزدیک شدید برید پشت هواپیما و وارد اون بشید. داخل هواپیما به هیچ عنوان از اسلحه استفاده نکنید.فقط با مشت !!! چند محافظی که داخل هواپیما هستند رو بکشید.یکی از اونها چتر نجات داره .اون رو بردارید. در چند نقطه از هواپیما ،بسته های مواد منفجره رو که خریده بودید جاسازی کنید. حالا در اسلحه های خودتون کنترل از راه دور مواد منفجره رو انتخاب کنید .و از هواپیما بیرون بپرید. بعد از1-2 ثانیه دکمه کنترل رو فشار بدید تا هواپیما منفجر بشه.حالا در قسمت اسلحه ها چتر نجات خودتون رو انتخاب کنید و اون رو باز کنید.

 

 

ادامه راهنمای مراحل سان آندریاس :

 

Cà1à Burning Desire

 

به نقطه مشخص شده برید و کوکتل مولوتف (Molotov cocktail) رو بردارید. به نقطه بعدی برید. 4تا پنجره وجود داره .شما اول باید با اسلحه شیشه های پنجره ها رو بشکونید و بعد به داخل خونه کوکتل مولوتف پرتاب کنید. پنجره های باقی مونده در نقشه با رنگ قرمز مشخص شدند.{نمایش فیلم} اول از همه در طبقه اول کمی بگردید تا یه کپسول آتش خاموش کن پیدا کنید.اون رو بردارید و به طبقه بالا برید. و دنبال دختره بگردید وقتی اون رو پیدا کردید باید به سمت در خروجی در طبقه اول برید. در جلوی راه شما مناطقی آتیش گرفته که باید اونها رو خاموش کنید و به سمت بیرون برید. بعد از خارج شدن از ساختمان اون دختر رو به نقطه مشخص شده ببرید.

 

Cà2 à Gray Imports

 

به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} تمام افراد داخل محوطه رو بکشید.یه در الکتریکی اونجا هست که داخل فیلم هم نشونش میده.به سمت اون در برید .به سمت دستگاه کنترل اون شلیک کنید تا در باز بشه.تمام افراد داخل رو هم بکشید. در انتهای ساختمان از پله ها بالا برید یه مرد که کت سیاه پوشیده رو میبینید.اون رو باید بکشید.اون مرد فرار میکنه شما باید اون رو تعقیب کنید و از بین ببریدش.

 

Sà1à Doberman

 

این کار در واقع به شما یاد میده که چه طور قلمرو گروه خودتون رو بزرگ کنید. همین طور اسلحه فروشی رو هم معرفی میکنه .به اسلحه فروشی برید و مقداری اسلحه بخرید.حالا به محلی که در نقشه با رنگ صورتی مشخص شده برید (و علامت یه آدم در اون معلوم هست) حالا تمام گانگسترهایی که در اونجا هستند رو بکشید تا رنگ اون منطقه در نقشه به رنگ سبز در بیاد.

 

Sà2à Los Sepulcros

 

شما باید برای خودتون عضو بگیرد برای این کار برید جلوی کسی که میخواهید عضو گروه شما بشه و در فاصله کمی از اون بایستید . حالا دکمه سمت راست موس را نگه دارید و کلید H یا G رو بزنید.شما باید 2 نفر رو انتخاب کنید. سوار ماشین بشید حالا به محل مشخص شده برید.و تمام افرادی رو که میبینید بکشید. در آخر یه ماشین مشخص میشه اون رو بردارید و به نقطه آخر برید.

 

Sà1àReuniting The Families

 

به وسیله ماشین به نقطه مشخص شده برید {نمایش فیلم}.تمام پلیس ها رو بکشید و به داخل ساختمان برید. داخل ساختمان همه پلیس هایی رو که میبینید بکشید تا دوستتون رو که با رنگ آبی مشخص شده پیدا کنید. وقتی اون رو پیدا کردید برید کنارش. {نمایش فیلم} حالا اون به 2 نفری که از هلیکوپتر به سمت شما شلیک میکنند ، اونقدر شلیک کنید تا بمیرن! دوستتون رو دنبال کنید. {نمایش فیلم} از داخل ماشین به پلیس هایی که شما رو تعقیب میکنند شلیک کنید.مراقب ماشین خودتون باشید.

 

Sà2àThe Green Sabre

 

به نقطه مشخص شده برید و سوار ماشینی که معلوم شده بشید {نمایش فیلم} سریع به نقطه بعدی برید {نمایش فیلم} حالا تمام دشمنان رو بکشید. {نمایش فیلم}

 

Cà1à Badlands

 

به محل معلوم شده برید. اونجا به شما گفته میشه که باید به نقطه بعدی برید.وقتی به نزدیکی نقطه بعدی برید. اونجا یه نفر با فلش مشخص شده که شما باید اون رو بکشید و از جسد اون عکس بگیرید.و فرار کنید. بعد از گرفتن عکس به نقطه بعدی برید.

 

? à1à Tanker Commander

 

به سمت نزدیکترین نقطه ای که با علامت $ مشخص شده برید. {نمایش فیلم} سوار کامیون بشید و با عقب رفتن تانکر رو به کامیون خودتون متصل کنید. {نمایش فیلم} حالا مراقب باشید و تانکر رو به نقطه مشخص شده ببرید.

 

TT à 1àBody Harvest

 

به نقطه مشخص شده برید .از قبل آماده باشید چون تعداد زیادی کشاورز به شما حمله میکنند. شما باید ماشینی رو که در نقشه مشخص شده بدزدید. و به نقطه بعدی ببرید. در بین راه کشاورز ها هم به شما حمله میکنند.

 ادامه رمزهای سان آندریاس-ادامه راهنمای مراحل

 

نوع مطلب :دانلود موزیک ،

نوشته شده توسط:ali

سلام

 

بالاخره بعد 2 هفته تونستم وبلاگ رو به روز کنم .باید از بابت تاخیر من رو ببخشید.هفته گذشته کنکور سراسری بود و این هفته هم امتحان دانشگاه آزاد.به همین دلیل به هیچ عنوان فرصت نداشتم.دیگه ببخشید!

عرض کنم که من تا حالا 83 تا از کارهای اصلی رو انجام دادم (پس عقب نیستم) ولی به دلیل نداشتن وقت کافی نرسیدم مطالب رو تایپ کنم.به همین دلیل هست که راهنمای مراحل این قدر عقبه!!!

ولی اگر در این مدت شما در کاری که من اینجا نذاشتم به مشکلی خوردید میتونید پیغام بذارید تا من به ایمیل شما جوابتون رو بفرستم.

ادامه کد های تقلب (cheat) هم در ادامه میذارم.

ادیتور پارکینگ برنامه ای هست که به شما اجازه میده ماشین های داخل پارکینگ رو عوض کنید .رنگ اونها رو تغییر بدید و اونها رو ضد ضربه ، ضد آتش ،ضد گلوله و ... کنید.در حال حاظر ادیتور شماره 2 برای سان آندریاس موجود هست که میتونید اون رو از اینجا بگیرید .(قبلا شماره 1 رو گذاشته بودم که کمی مشکل داشت).

در کار Cesar Vialpando هم شما باید صبر کنید تا اون علامت هایی که جهت رو به شما نشون میدن در دایره پایین قرار بگیرن.وقتی علامت ها میخواستن از دایره خارج بشن شما دکمه مربوط به اون جهت رو بزنید.این کار رو من بعد از 5 بار باختن ،انجام دادم.چون نیاز به کمی دقت تمرین داره.

اما من به هیچ عنوان نمیتونم آهنگ های سان آندریاس رو برای شما بذارم.اگر یه نگاهی به فایل های داخل پوشه audio بندازید میبینید که فایل ها هیچ کدوم قابل پخش نبستند و سایز اونها بسیار بالاست !!!

در جی تی ای 3 رادیو ها به صورت فایل mp3 بود و شما میتونستید اونها رو با هر برنامه ای که دوست دارید گوش کنید.ولی در vice city و san andreas رادیو ها به صورت کد شده ( شاید هم فشرده شده!) موجود هستند.rock Star این کار رو به عمد انجام داده.دلیلش هم خیلی ساده هست.اگر یه سری به سایت های amazon.com و.. بزنید میبینید که جدا از اصل بازی سان آندریاس ، چند تا سی دی صوتی شامل رادیوهای سان آندریاس به صورت جدا گانه فروخته میشه.این کار در آمد زیادی رو برای فروشندگان بازی همراه داره.

اما اگر خیلی علاقه مند هستید تا رادیو ها رو به صورت mp3 یا ... داشته باشید 2 راه پیش روی شماست.

1-     یه مدت صبر کنید تا برنامه ای برای تبدیل رادیوها به mp3 نوشته بشه.(این کار شاید حالا حالا ها انجام نشه)

2-     یه برنامه ضبط صدا که بتونه صدای داخلی رو ضبط کنه پیدا کنید مثلاً jetaudio و با استفاده از اون از داخل بازی رادیو ها رو ضبط کنید.که این کار واقعاً زمان بر هست.

رمز های سان آندریاس سری دوم:

 

رمز(Cheat)

عمل

HESOYAM

حداکثر سلامتی و زره +250000 پول

NCSGDAG

حداکثر توان تیراندازی

VQIMAHA

حداکثر توان رانندگی

JYSDSOD

حداکثر توان عضله ها

BTCDBCB

حداکثر چاقی

KVGYZQK

حداقل توانایی عضله و چاقی

OGXSDAG

حداکثر احترام

EHIBXQS1

حداکثر جاذبه دخترها

SZCMAWO

خودکشی کردن

AEDUWNV

هرگز گرسنه نمیشوید

LIYOAAY

حرکت آرام تر

PPGWJHT

حرکت سریع تر

AEZAKMI

رفتن تمام پلیسها

OUIQDMW

هدف گیری بهتر هنگام رانندگی

AJLOJYQY

مردم دیوانه

BGLUAWML

مردم از شما متنفّر هستند

FOOOXFT

تمام مردم اسلحه دارند

AFZLLQLL

هوای معمولی

AUIFRVQS

هوای بارانی

ICIKPYH

هوای آفتابی

ALNSFMZO

هوای تیره

CFVFGMJ

هوای مه آلود

CWJXUOC

هوای طوفانی

OFVIAC

هوای نارنجی و ساعت در 12 توقف میکند

XJVSNAJ

هوای تیره و ساعت در 00 توقف میکند

AIYPWZQP

چتر نجات

KRIJEBR

دادن ماشین Stretch

JQNTDMH

دادن ماشین Rancher

CQZIJMB

دادن ماشین Bloodring Banger

PDNEJOH

دادن ماشین Hotring Racer

VPJTQWV

دادن ماشین Hotring Racer

AQTBCODX

دادن ماشین Romero

RZHSUEW

دادن ماشین Caddy (ماشین گلف)

YECGAA

دادن Jet Pack

 

 

Bsà1à Og Loc

 

به نقطه مشخص شده که جلوی اداره پلیس هست برید {نمایش فیلم} حالا به نقطه بعدی برید. شما و og loc پیاده میشین. به سمت بالای پله ها برید و روی دایره قرمز توقف کنید .حالا با موتور اون شخص را تعقیب کنید نیازی نیست خیلی گاز بدید. ولی مراقب باشید ازش خیلی هم دور نشین بعد از یه مدت تقریباً طولانی موتور سوار یه جا توقف میکنه و شما باید اون رو بکشید حالا با og loc به نقطه مشخص شده برید.

 

BSà2àRunning Dog

 

با ماشین به نقطه مشخص شده برید{نمایش فیلم} حالا اون شخصی رو که درنقشه با رنگ قرمز مشخص شده بکشید. شما فقط لازمه اون رو بکشید.

 

BSà3àWrong Side of …

 

با ماشین به نقطه مشخص شده برید .و حالا قطار رو دنبال کنید. نزدیک به لوکوموتیو اون حرکت کنید. تا دوستتون smoke بتونه اون افراد رو بکشه. در راه 2 بار یه قطار دیگه از روبرو میاد که باید مراقب اونها هم باشید.در ضمن زیاد هم فرصت ندارید.

 

BSà4àJust Business

 

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

  • تعداد کل صفحات:2 
  • 1  
  • 2