تبلیغات
GTA - مطالب فروردین 1387

GTA

 

 

نوع مطلب :دانلود موزیک ،

نوشته شده توسط:ali

به نام خدا

سلام

آرشیو عکس های GTA4 :

http://gtairan.webng.com/pic/gta4/1/index.htmGTA4 قسمت دوم

 

نوع مطلب :دانلود موزیک ،

نوشته شده توسط:ali

دوست عزیز ، علیرضا ،به فکر میکنم مشکل شما از 2 نقطه باشه. اول شما موس خودتون رو عوض کن و تنظیمات بازی رو روی حالت پیش فرض بذار. اگر مشکل حل نشد. به احتمال زیاد مربوط به کارت گرافیک شما میشه. موفق باشید.


GTA4 قسمت دوم :

 

در GTA4 شهر، شباهت بسیار زیادی به New york داره.به طوری 4 قسمت از 5 قسمت اصلی این شهر رو میشه تو بازی دید. مقداری از شهر هم شامل قسمت هایی از New Jersey هست. بازی در زمان حال واقع شده .یه چیزی بین سال های 2006 تا 2007 .میشه خیلی از قسمت ها ، مکان ها و پل هایی که تو نیو یورک وجود داره رو تو بازی هم دید. حتی مجسمه آزادی رو هم توی بازی داریم!.

منطقه های بازی به این صورت هست :

نام واقعی : نام در بازی :

Bronx Bohan

Manhattan Algonquin

Queens Dukes

Brooklyn Broker

New Jersey Alderney

 

اسم شخصیت اول بازی نیکو (Niko) هست. نیکو به واسطه ی نامه ای که از پسرعموش دریافت کرده بود ، به نیویورک میاد. پسر عموی نیکو که Roman نام داره ، وانمود میکنه که 15 ماشین مسابقه ، 2 دوست دختر زیبا داره. البته تمام این ادعا ها دروغ از آب درمیاد و مشخص میشه Roman که دچار گرفتاری بزرگی شده فقط برای خلاص شدن از اونها ، نیکو رو مجبور به سفر دور دنیا میکنه! نیکو ، Roman رو تنها آشنای خودش در آمریکا میبینه. Roman به شدت مقروض شده و به کمک نیکو احتیاج زیادی داره. نیکو یک مهاجر بد رفتار اروپایی هست و شما در نقش اون برای بقا در Liberty City باید بجنگید!

Rockstar ادعا کرده که شما میتونید سرنوشت خودتون رو عوض کنید. یعنی مثل سری های قبلی فقط یک نوع پایان وجود نداره . این به این معنی هست که تصمیمات شما و نتیجه اونها اثر بسزایی در روابط شما با دوستان و دشمنانتون داره!

بازی به مقدار بیشتری واقعی شده. به طوری که دیگه مثل نسخه های قبلی بازی شما یک دفعه حجم خیلی زیادی پول همراه خودتون ندارید که ندونید چه طور خرجش کنید. پول در اووردن سخت تر شده و شما باید بیشتر برای خرج کردن پول هاتون فکر کنید!

خصوصیات دیگر بازی :

سیگار کشیدن ، کتاب خواندن ، گفتگو با دیگران از جمله خصوصیات جدید هستند. اگر شما در خیابون روی یک نفر اسلحه بکشید ، دفعه بهد که شما رو ببینه ، فرار می کنه! در خیابون ممکنه قیافه اشخاص شبیه هم باشه ولی لباس ها و پوشش اونها حتماً با هم فرق می کنه.

در کوچه ها میشه افراد بی خانمانی رو دید که در حال گرم کردن دستانشون با آتش هستند! فروشنده های هات داگ رو میشه در حال فریاد زدن برای فروش ساندویچ هاشون دید.

به غیر از نیکو بقیه مردم هم می تونن وسایل خودشون رو در جعبه نگه داری کنن. نکته قشنگ بازی اینه که مثل GTA2 در هنگام بازی ممکنه چند نفر جیب بر (سارق) به شما حمله کنن تا پولتون رو بدزدند! پس مراقب باشید!!!

شما می تونید به افراد مختلف در بازی رشوه بدید.

تیکو می تونه از تاکسی برای رفتن به نقاط مختلف شهر استفاده کنه.(احتمالاً نیکو می تونه با استفاده از تلفن تاکسی بگیره). پلیس بسیار هوشیارتر از قبل شده .به طوری که گاهی اوقات تاکسی گرفتن بهتر از دزدیدن ماشینه.تاکسی ها نقش بسیار پررنگ تری رو ایفا می کنند. اگر نیکو گرسنه باشه ، اون رو به یه رستوران میبره.اگر زخمی باشه اون رو به بیمارستان می رسونه.به طور کل هر نقطه ای با تاکسی ، قابل دستذس هست.اما به هر حال زمانی که پلیس دنبال شماست ،نمی تونید تاکسی بگیرید.

پلیس به طور کل بسیار سخت گیر تر و باهوش تر شده.پلیس مجهز تر از قبل شده.برای سرقت ماشین شما باید شیشه اون رو بشکونید و این کار به پلیس کمک میکنه ماشین سرقتی رو پیدا کنه.زمانی که شما جرمی مرتکب میشید ، یک دایره در نقشه مشخص میشه، که نشون دهنده این هست که پلیس در این منطقه در حال جستجوی شما هست. و اگر شما موفق بشید بدون شناسایی از این منطقه حارج بشید ، ستاره های پلیس شما حذف میشن.برخلاف سری های گذشته بازی ، پلیس همیشه از محل شما با خبر نیست . تا زمانی که شما رو پیدا نکنن ، نمیتونن شما رو دستگیر کنن.تمام کوچه ها و خیابون ها دارای نام هستند و پلیس از این طریق محل شما رو به نیروهای کمکی اعلام میکنه.در جی تی ای 4 دیگه خبری از گاراژهای مخصوص رنگ یا Pay N' Spray' نیست تا شما رو از دست پلیس نجات بده.پلیس حالا برای شلیک بهتر به شما خم میشه !ترجمه alicnc2002