GTA tag:http://gta-iran.mihanblog.com 2019-10-11T23:23:50+01:00 mihanblog.com راه اندازی سایت 2008-09-08T07:39:00+01:00 2008-09-08T07:39:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/46 ali با سلام به همه دوستان عزیز ، سات به طور رسمی امروز راه اندازی شد. حتماً مشکلاتی هم داره که خوشحال میشم ، بهم بگید. به هر حال تنها هستم و کلی هم کار داره!آدرس سایت : www.gta-iran.irاز این به بعد هم می تونید از طریق ایمیل زیر با من تماس بگیرید : admin@gta-iran.irبا آرزوی سلامتی برای همه شما. با سلام به همه دوستان عزیز ، 


سات به طور رسمی امروز راه اندازی شد. حتماً مشکلاتی هم داره که خوشحال میشم ، بهم بگید. به هر حال تنها هستم و کلی هم کار داره!

آدرس سایت : www.gta-iran.ir

از این به بعد هم می تونید از طریق ایمیل زیر با من تماس بگیرید : admin@gta-iran.ir


با آرزوی سلامتی برای همه شما.
]]>
2008-08-22T22:38:00+01:00 2008-08-22T22:38:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/45 ali به نام خدابا سلام دوباره خدمت همه دوستان عزیز ، وبلاگ .بعد از مدت ها دوری انشاء ا.. به زودی کاملا متفاوت در کنارتون خواهم بود. امروز یه دامنه خریدم و به زودی وبلاگ رو به سایت منتقل می کنم. خبر های خوبی هم در راه هست . GTA4 بالاخره قرار شده برای کامپیوتر بیاد. تقریباً 4 ماه دیگه . تا اون موقع پول هاتون رو جمع کنید (برای خریدن یک سیستم نو). به زودی اطلاعت تازه رو میذارم.موفق باشید
با سلام دوباره خدمت همه دوستان عزیز ، وبلاگ .
بعد از مدت ها دوری انشاء ا.. به زودی کاملا متفاوت در کنارتون خواهم بود. امروز یه دامنه خریدم و به زودی وبلاگ رو به سایت منتقل می کنم. خبر های خوبی هم در راه هست . GTA4 بالاخره قرار شده برای کامپیوتر بیاد. تقریباً 4 ماه دیگه . تا اون موقع پول هاتون رو جمع کنید (برای خریدن یک سیستم نو). به زودی اطلاعت تازه رو میذارم.

موفق باشید
]]>
2008-04-04T07:34:00+01:00 2008-04-04T07:34:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/44 ali به نام خداسلامآرشیو عکس های GTA4 :http://gtairan.webng.com/pic/gta4/1/index.htm به نام خدا

سلام

آرشیو عکس های GTA4 :

http://gtairan.webng.com/pic/gta4/1/index.htm

]]>
GTA4 قسمت دوم 2008-03-31T04:33:00+01:00 2008-03-31T04:33:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/43 ali دوست عزیز ، علیرضا ،به فکر میکنم مشکل شما از 2 نقطه باشه. اول شما موس خودتون رو عوض کن و تنظیمات بازی رو روی حالت پیش فرض بذار. اگر مشکل حل نشد. به احتمال زیاد مربوط به کارت گرافیک شما میشه. موفق باشید.GTA4 قسمت دوم :   در GTA4 شهر، شباهت بسیار زیادی به New york داره.به طوری 4 قسمت از 5 قسمت اصلی این شهر رو میشه تو بازی دید. مقداری از شهر هم شامل قسمت هایی از New Jersey هست. بازی در زمان حال واقع شده .یه چیزی بین سال های 2006 تا 2007 .میشه خیلی از قسمت ها ، مکان ها و پل هایی که تو

دوست عزیز ، علیرضا ،به فکر میکنم مشکل شما از 2 نقطه باشه. اول شما موس خودتون رو عوض کن و تنظیمات بازی رو روی حالت پیش فرض بذار. اگر مشکل حل نشد. به احتمال زیاد مربوط به کارت گرافیک شما میشه. موفق باشید.


GTA4 قسمت دوم :

 

در GTA4 شهر، شباهت بسیار زیادی به New york داره.به طوری 4 قسمت از 5 قسمت اصلی این شهر رو میشه تو بازی دید. مقداری از شهر هم شامل قسمت هایی از New Jersey هست. بازی در زمان حال واقع شده .یه چیزی بین سال های 2006 تا 2007 .میشه خیلی از قسمت ها ، مکان ها و پل هایی که تو نیو یورک وجود داره رو تو بازی هم دید. حتی مجسمه آزادی رو هم توی بازی داریم!.

منطقه های بازی به این صورت هست :

نام واقعی : نام در بازی :

Bronx Bohan

Manhattan Algonquin

Queens Dukes

Brooklyn Broker

New Jersey Alderney

 

اسم شخصیت اول بازی نیکو (Niko) هست. نیکو به واسطه ی نامه ای که از پسرعموش دریافت کرده بود ، به نیویورک میاد. پسر عموی نیکو که Roman نام داره ، وانمود میکنه که 15 ماشین مسابقه ، 2 دوست دختر زیبا داره. البته تمام این ادعا ها دروغ از آب درمیاد و مشخص میشه Roman که دچار گرفتاری بزرگی شده فقط برای خلاص شدن از اونها ، نیکو رو مجبور به سفر دور دنیا میکنه! نیکو ، Roman رو تنها آشنای خودش در آمریکا میبینه. Roman به شدت مقروض شده و به کمک نیکو احتیاج زیادی داره. نیکو یک مهاجر بد رفتار اروپایی هست و شما در نقش اون برای بقا در Liberty City باید بجنگید!

Rockstar ادعا کرده که شما میتونید سرنوشت خودتون رو عوض کنید. یعنی مثل سری های قبلی فقط یک نوع پایان وجود نداره . این به این معنی هست که تصمیمات شما و نتیجه اونها اثر بسزایی در روابط شما با دوستان و دشمنانتون داره!

بازی به مقدار بیشتری واقعی شده. به طوری که دیگه مثل نسخه های قبلی بازی شما یک دفعه حجم خیلی زیادی پول همراه خودتون ندارید که ندونید چه طور خرجش کنید. پول در اووردن سخت تر شده و شما باید بیشتر برای خرج کردن پول هاتون فکر کنید!

خصوصیات دیگر بازی :

سیگار کشیدن ، کتاب خواندن ، گفتگو با دیگران از جمله خصوصیات جدید هستند. اگر شما در خیابون روی یک نفر اسلحه بکشید ، دفعه بهد که شما رو ببینه ، فرار می کنه! در خیابون ممکنه قیافه اشخاص شبیه هم باشه ولی لباس ها و پوشش اونها حتماً با هم فرق می کنه.

در کوچه ها میشه افراد بی خانمانی رو دید که در حال گرم کردن دستانشون با آتش هستند! فروشنده های هات داگ رو میشه در حال فریاد زدن برای فروش ساندویچ هاشون دید.

به غیر از نیکو بقیه مردم هم می تونن وسایل خودشون رو در جعبه نگه داری کنن. نکته قشنگ بازی اینه که مثل GTA2 در هنگام بازی ممکنه چند نفر جیب بر (سارق) به شما حمله کنن تا پولتون رو بدزدند! پس مراقب باشید!!!

شما می تونید به افراد مختلف در بازی رشوه بدید.

تیکو می تونه از تاکسی برای رفتن به نقاط مختلف شهر استفاده کنه.(احتمالاً نیکو می تونه با استفاده از تلفن تاکسی بگیره). پلیس بسیار هوشیارتر از قبل شده .به طوری که گاهی اوقات تاکسی گرفتن بهتر از دزدیدن ماشینه.تاکسی ها نقش بسیار پررنگ تری رو ایفا می کنند. اگر نیکو گرسنه باشه ، اون رو به یه رستوران میبره.اگر زخمی باشه اون رو به بیمارستان می رسونه.به طور کل هر نقطه ای با تاکسی ، قابل دستذس هست.اما به هر حال زمانی که پلیس دنبال شماست ،نمی تونید تاکسی بگیرید.

پلیس به طور کل بسیار سخت گیر تر و باهوش تر شده.پلیس مجهز تر از قبل شده.برای سرقت ماشین شما باید شیشه اون رو بشکونید و این کار به پلیس کمک میکنه ماشین سرقتی رو پیدا کنه.زمانی که شما جرمی مرتکب میشید ، یک دایره در نقشه مشخص میشه، که نشون دهنده این هست که پلیس در این منطقه در حال جستجوی شما هست. و اگر شما موفق بشید بدون شناسایی از این منطقه حارج بشید ، ستاره های پلیس شما حذف میشن.برخلاف سری های گذشته بازی ، پلیس همیشه از محل شما با خبر نیست . تا زمانی که شما رو پیدا نکنن ، نمیتونن شما رو دستگیر کنن.تمام کوچه ها و خیابون ها دارای نام هستند و پلیس از این طریق محل شما رو به نیروهای کمکی اعلام میکنه.در جی تی ای 4 دیگه خبری از گاراژهای مخصوص رنگ یا Pay N' Spray' نیست تا شما رو از دست پلیس نجات بده.پلیس حالا برای شلیک بهتر به شما خم میشه !ترجمه alicnc2002

]]>
2008-03-04T00:33:00+01:00 2008-03-04T00:33:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/42 ali سلام دوباره به همه دوستان:اول باید بهتون بگم که داشتم تو این مدت یه سایت درست میکردم. و امروز تقریباْ ۹۰ دردش تمومه فقط چند تا ایراد کوچولو داره که درستش میکنم. میتونید از اینجا سایت رو ببینید .حتماْ نظرتون رو هم بدید.مطلب دوم هم در مورد جی تی ای جدید هست که در ادامه میگم :معرفی GTA4 بخش اول :در این بخش قصد دارم مختصر توضیحی در مورد شماره جدید gta که در راه هست بدم.GTA4 نام نسخه جدیدی از سری بازی های Grand Theft Auto هست که قراره تقریباً تا 2 ماه دیگه برای کنسول Xbox360 و PS3 به بازار بیاد .تا ا سلام دوباره به همه دوستان:

اول باید بهتون بگم که داشتم تو این مدت یه سایت درست میکردم. و امروز تقریباْ ۹۰ دردش تمومه فقط چند تا ایراد کوچولو داره که درستش میکنم. میتونید از اینجا سایت رو ببینید .حتماْ نظرتون رو هم بدید.

مطلب دوم هم در مورد جی تی ای جدید هست که در ادامه میگم :

معرفی GTA4 بخش اول :

در این بخش قصد دارم مختصر توضیحی در مورد شماره جدید gta که در راه هست بدم.GTA4 نام نسخه جدیدی از سری بازی های Grand Theft Auto هست که قراره تقریباً تا 2 ماه دیگه برای کنسول Xbox360 و PS3 به بازار بیاد .تا این لحظه اشاره مبنی بر این که قرار هست برای PC بیاد یا نه ، منتشر نشده.ولی نکته مهم این هست که همیشه این روند بوده که اول بازی رو برای کنسول می دادن و بعد از چند ماه نسخه PC اون هم میومده. اگر هم کمی فکر کنیم می بینیم که این کار برای ادامه حیات کنسول ها لازمه! خیلی افراد هستند که حاضرند به خاطر یک سری بازی ها یه کنسول بخرند. حتماً میدونید که موقع پخش PSP تو ژاپن ، مردم از شب قبلش تو صف وایستاده بودن! از طرف دیگه میشه اطمینان داشت rockstar هیچ وقت بازار خوب و پر رونق PC رو از دست نمیده.به هر حال در این قسمت فقط یه مختصر نگاهی به این بازی می ندازیم:

اون چیزی که توی پیش نمایش ها و عکس ها مشخص هست ، نشون دهنده ی یک شاهکار دیگه از تولید کننده محترمه! به خوبی میشه عظمت شهر و بازی رو تشخیص داد. گفته میشه بازی با حالت 30 فریم در ثانیه خواهد بود. تفاوت بسیار زیادی در طراحی ماشین ها احساس میشه. گفته شده که برای شلیک از داخل ماشین ها لازمه شیشه اونها رو بشکونید. ماشین ها از نظر سیستم کنترلی با هم فرق میکنن. می تونید به راحتی از داخل ماشین به جهت های مختلف شلیک کنید. ماشین های مختلف و قیمت بالا دارای سیستم جهت یاب ماهواره (GPS) هستند. ماشین پلیس حالا مجهر به یک سیستم GPS مجهز شده که به وسیله اون می تونید محل جنایت کارها رو پیدا کنید! یک نمای داخلی هم به نماها اضافه شده.

در بخش اسلحه ها تا الان اسلحه جدیدی به چشم نمی خوره. البته در نظر داشته باشید هنوز اطلاعات رسمی منتشر نشده.و مطالب فوق به نقل از پیش نمایش ها هست.

باید منتظر بود و دید... .

]]>
2008-03-01T21:33:00+01:00 2008-03-01T21:33:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/41 ali  سلام خدمت دوستای خوبممدت زیادی شده که این وبلاگ به روز نشده و اونم به دلیل درس و مشکلات خودش بود.به هر حال امروز این مطلب رو گداشتن تا اطلاع بدم ، که به زودی وبلاگ ها رو به طور کل بازساری میکنم. البته کارهای دیگه ای هم هست که وقتی تموم شد حتماً به اطلاع شما می رسونم.تا بعد ... سلام خدمت دوستای خوبم


مدت زیادی شده که این وبلاگ به روز نشده و اونم به دلیل درس و مشکلات خودش بود.

به هر حال امروز این مطلب رو گداشتن تا اطلاع بدم ، که به زودی وبلاگ ها رو به طور کل بازساری میکنم. البته کارهای دیگه ای هم هست که وقتی تموم شد حتماً به اطلاع شما می رسونم.


تا بعد ...

]]>
2006-09-14T23:39:00+01:00 2006-09-14T23:39:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/40 ali سلام به همهدوست خوبم پیروز : من تا ساعاتی دیگه میرم و نمیتونم سیو شما رو انجام بدم. ولی یه سیو دارم كه چند تا كار بعد از آموزش خلبانی هست امیدوارم به كارتون بیاد.در ضمن گرفتن گواهی پرواز بر خلاف ظاهرش سخت نیست و میتونید با كمی حوصله و دقت در كمتر از 30 دقیقه گواهی رو بگیرید.  این هم لینك دانلودش : http://alicnc20022.persiangig.com/sa_mis_save/NOE.rar  در مورد دختر های GTA SA هم باید بگم برای دوست شدن با اون ها باید  كارهای مختلفی رو انجام داد. مثلا برای دوستی با یكی باید چاق باشید و برای یكی لاغ سلام به همه

دوست خوبم پیروز :

 

من تا ساعاتی دیگه میرم و نمیتونم سیو شما رو انجام بدم. ولی یه سیو دارم كه چند تا كار بعد از آموزش خلبانی هست امیدوارم به كارتون بیاد.در ضمن گرفتن گواهی پرواز بر خلاف ظاهرش سخت نیست و میتونید با كمی حوصله و دقت در كمتر از 30 دقیقه گواهی رو بگیرید.

 

 

این هم لینك دانلودش :

 

http://alicnc20022.persiangig.com/sa_mis_save/NOE.rar

 

 

در مورد دختر های GTA SA هم باید بگم برای دوست شدن با اون ها باید  كارهای مختلفی رو انجام داد. مثلا برای دوستی با یكی باید چاق باشید و برای یكی لاغر ! یكی رو باید به رستوران ببرید و یكی رو به به بستنی مهمون كنید!

دختری رو هم كه در جنوب شهر اول هست و در حال تیر اندازی هست من هنوز نتونستم باهاش دوست بشم.واقعاً سخت گیره!

 

موفق باشید

]]>
2006-07-13T07:37:00+01:00 2006-07-13T07:37:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/39 ali سلام خب دوستای خوبم تو این مدت خبرهای زیادی بوده که در ادامه مینویسم.اگر شما خط اینترنت پر سرعت دارید میتونید 2 نسخه اولیه GTA رو به صورت کامل از سایت rockstar دانلود کنید.این 2 نسخه شامل Grand Theft Auto و Grand Theft Auto2 هست.اگر میتونید حتماً این بازی رو دانلود کنید چون چند تا نسخه ی GTA2 که من دیدم کامل نیست.برای دانلود به آدرس زیر برید : http://www.rockstargames.com/classics  اگر دوست دارید با نحوه ساخته شدن و طراحی سری بازی های GTA آشنا بشید به آدرس زیر برید. البته مطلب انگلیسی هست ولی تص سلام

 

خب دوستای خوبم تو این مدت خبرهای زیادی بوده که در ادامه مینویسم.

اگر شما خط اینترنت پر سرعت دارید میتونید 2 نسخه اولیه GTA رو به صورت کامل از سایت rockstar دانلود کنید.این 2 نسخه شامل Grand Theft Auto و Grand Theft Auto2 هست.اگر میتونید حتماً این بازی رو دانلود کنید چون چند تا نسخه ی GTA2 که من دیدم کامل نیست.برای دانلود به آدرس زیر برید :

 

http://www.rockstargames.com/classics

 

 

اگر دوست دارید با نحوه ساخته شدن و طراحی سری بازی های GTA آشنا بشید به آدرس زیر برید. البته مطلب انگلیسی هست ولی تصاویر جالبی داره.

 

http://www.edge-online.co.uk/archives/2006/06/the_making_of_g_1.php

 

اما یک سوال ...

 

اگر قرار باشه نسخه بعدی GTA فقط روی کنسول ، مثلا Play station3 بیاد شما حاظر هستید برید یه PL3 بخرید؟

آیا GTA  براتون تا این حد اهمیت داره؟

یکی از مسئولین SONY در آمریکا ادعا کرده که در نبرد میان کنسول ها جی تی ای هیچ نقشی نخواهد داشد.

البته من با نظر ایشون به طور کامل مخالف هستم. خود من فقط به خاطر san andreas کامپیوترم رو عوض کردم.و اگر برای GTA بعدی هم لازم باشه دوباره این کار رو میکنم! نظر شما چیه؟

 

نسخه جدید جی تی ای یا همون  Liberty City Stories که قبلا برای PSP ارائه شده بود قرار هست تا 23 جولای یا 8 روز دیگه در اروپا برای پلی استیشن 2 (PS2) به بازار بیاد و قیمت اون هم 20 دلار خواهد بود .و این قابل توجه دوستانی هست که PS2 دارن. شاید بشه با شبیه ساز اون رو روی کامپیوتر هم اجرا کرد... باید یه کم صبر کنیم.

 

قرار هست نسخه جدیدی هم طراحی بشه به نام GTA VICE CITY Stories که فقط برای PSP طراحی میشه.

میتونید لینک مربوط به اون رو در این جا ببینید:

 

http://www.rockstargames.com/vicecitystories

 

 

اما خبر های خوش...

GTA جدیدی که دوستان کامپیوتری باید منتظرش باشند...

Rockstar اعلام کرده که تا ماه اکتبر 2007 (چیزی بیشتر از 1 سال دیگه)  نسخه مربوط به PS3 و Xbox رو به بازار میده. و معمولاً این طوری بوده که وقتی نسخه ی Xbox رو بیرون میدن ،یه مدت کوتاه بعدش نسخه کامپیوترش هم میاد.البته هنوز حرفی در مورد نسخه کامپیوتر نزدند.

 

من دوباره دارم GTA san andreas از اول میرم. تا این جا که الان رفتم ، اون مرحله هایی رو که فکر کردم یه کم مشکل تر هست ، آپلود کردم تا شما هم بتونید از اون ها استفاده کنید.فکر میکنم تا هفته بعد تمام مراحل رو انجام بدم.برای دیدم مراحل موجود اینجا کلیک کنید.

 

تا هفته بعد خدا نگه دار

 

 

 

 

 

]]> 2006-07-08T23:37:00+01:00 2006-07-08T23:37:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/38 ali

با سلام خدمت تمام دوستان گل. خب توی این هفته برگشتم تهران و از این به بعد تا آخر تابستان در خدمتتون هستم.اول 2 تا مطلب رو بگم.دوستانی که در مرحله ای گیر کردن میتونن save بازیشون رو به ایمیل من بفرستم تا اون مرحله رو براشون انجام بدم.در حال حاضر سیو به درد بخوری ندارم تا اون رو بذارم.یعنی 10-20 تایی دارم ولی این که برم ببینم کدوم به درد میخوره ....باید دوباره از اول برم. و دوم خدمت مرتضی عزیز: دوست من بنده اصلا نگفتم که راهنمای مراحلی که من گذاشتم کامل هست.چون من راهنمای مراحلی رو که رفتم و اکثرا با سلام خدمت تمام دوستان گل.

 

خب توی این هفته برگشتم تهران و از این به بعد تا آخر تابستان در خدمتتون هستم.

اول 2 تا مطلب رو بگم.دوستانی که در مرحله ای گیر کردن میتونن save بازیشون رو به ایمیل من بفرستم تا اون مرحله رو براشون انجام بدم.

در حال حاضر سیو به درد بخوری ندارم تا اون رو بذارم.یعنی 10-20 تایی دارم ولی این که برم ببینم کدوم به درد میخوره ....

باید دوباره از اول برم.

 

و دوم خدمت مرتضی عزیز: دوست من بنده اصلا نگفتم که راهنمای مراحلی که من گذاشتم کامل هست.چون من راهنمای مراحلی رو که رفتم و اکثراً هم مربوط به داستان بازی میشدند ،گذاشتم. اما اگر شما مرحله ای یا کاری هست که میدونید داخل فایل راهنما نیست ، اون مرحله رو به من معرفی کنید تا راهنماش رو بذارم.

 

دوستان این هفته فرصت زیادی نداشتم.به همین خاطر مطلب خاصی ندارم. فقط این آلبوم رو ببینید.

 

موفق و پیروز باشید

]]>
2006-02-10T08:32:00+01:00 2006-02-10T08:32:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/37 ali سلام دوستان عزیز امیدوارم خوب باشید.اول یه خبر کمی بد رو به شما میدم.من روز جمعه باید به کرمان برای دانشگاه برم.چون از روز 1شنبه کلاسها شروع میشه و چون کسی برای ادامه کار وبلاگ اعلام همکاری نکرد ، این وبلاگ فعلا تعطیل میشه.البته چند نفری اعلام همکاری کردند که چون دنباله کارشون رو نگرفتن من هم ....هر چند از این کار چندان خوشحال نیستم ولی شرایط به این صورت هست.از دست من هم کاری برنمیاد.اما اگر شما مایل هستید این وبلاگ رو به طور موقت اداره کنید میتونید فقط از طریق ایمیل من با من تماس بگیرید.خودم اگ سلام

 

دوستان عزیز امیدوارم خوب باشید.

اول یه خبر کمی بد رو به شما میدم.من روز جمعه باید به کرمان برای دانشگاه برم.چون از روز 1شنبه کلاسها شروع میشه و چون کسی برای ادامه کار وبلاگ اعلام همکاری نکرد ، این وبلاگ فعلا تعطیل میشه.البته چند نفری اعلام همکاری کردند که چون دنباله کارشون رو نگرفتن من هم ....

هر چند از این کار چندان خوشحال نیستم ولی شرایط به این صورت هست.از دست من هم کاری برنمیاد.

اما اگر شما مایل هستید این وبلاگ رو به طور موقت اداره کنید میتونید فقط از طریق ایمیل من با من تماس بگیرید.

خودم اگر برای عید بیام تهران ،خوب تا اون مدتی که هستم وبلاگ رو دوباره راه میندازم. در غیر ین صورت تابستان سال آینده در خدمت تمام جی تی ای ای ها خواهم بود.

از شما دوستان عزیز خواهش میکنم در این مدت از من سوال در مورد بازی نپرسید چون شرایط جواب دادن برای من وجود نداره.انشاءالله به زودی دوباره وبلاگ رو راه میندازم.

 

اما یکی از دوستانمون با یوزر باقالی (bagali) یه پوسته برای کارل جانسون درست کرده که لباس تیم ملی فوتبال ایران هست. من به شخصه از این کار بسیار خوشحال شدم. امیدوارم این کارشون رو ادامه بدن.

برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید.

 

 

دوستان عزیز در پناه حق باشید.

 

GTA-IRAN

 

 

این وبلاگ تا تابستان 85 به طور موقت تعطیل است

]]>
2006-01-23T04:31:00+01:00 2006-01-23T04:31:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/36 ali سلاماول یه خسته نباشید به دوستانی که امتحانات ترم اول خودشون رو گذروندن میگم . انشاءالله که با موفقیت پشت سر گذاشته باشید.دوست عزیزم night_star  : شما اسم دقیق مرحله رو نگفتید. ولی در مرحله های woozi یک مرحله هست که در شرایطی که شما توانایی شنا کردنتون پایین باشه نمیتونید اون مرحله رو بگذرونید. فکر کنم همیون مرحله مورد نظر شما هست.برای حل این مشکل بهتره مقدار زیادی شنا کنید نا توانایی شنا (swimming skill) در شما بالا بره.البته فکر کنم مجبورید وقت زیادی رو برای این کار بذارید.اما دوست عزیزمون too سلام

اول یه خسته نباشید به دوستانی که امتحانات ترم اول خودشون رو گذروندن میگم . انشاءالله که با موفقیت پشت سر گذاشته باشید.

دوست عزیزم night_star  : شما اسم دقیق مرحله رو نگفتید. ولی در مرحله های woozi یک مرحله هست که در شرایطی که شما توانایی شنا کردنتون پایین باشه نمیتونید اون مرحله رو بگذرونید. فکر کنم همیون مرحله مورد نظر شما هست.برای حل این مشکل بهتره مقدار زیادی شنا کنید نا توانایی شنا (swimming skill) در شما بالا بره.البته فکر کنم مجبورید وقت زیادی رو برای این کار بذارید.

اما دوست عزیزمون toomaj خواسته بودند راهنمای گذاشتن اسلحه ها رو براتون بگم.

به طور کلی مراحل تعویض اسلحه ، ماشین ، پوسته ها و... بسیار شبیه به هم هست.

شما برای تعویض اسلحه نیاز به یه برنامه که بتونید باهاش فایل GTA3.img رو تغییر بدید ،دارید. مثل img edit و...

به وسیله این برنامه فایل GTA3.img رو باز کنید.

داخل فایل zip که دانلود کردید شما معمولا  نوع2 فایل اصلی دارید .یکی txd و دیگری ddf. مثلا در مورد multi rocket که قبلا معرفی کردم شما فایلهای rocketla.txd و rocketla.ddf رو دارید. معادل این 2 فایل رو در فایل GTA3.ing توست برنامه imgedit پیدا کنید و اونها رو پاک کنید. سپس با استفاده از فرمان add این 2 فابل جدید رو که دانلود کردید به فایل gta3.img اضافه کنید.

ممکنه شما فایل دیگه ای هم با پسوند dat داشته باشید که در این صورت باید این فایل رو به پوشه data در پوشه جاری جی تی ای (جایی که بازی رو نصب کردید) انتقال بدید و جایگزین فایل قدیمی بکنید.

در ادامه چند ماشین جدید براتون میذارم.این هفته ماشین های AUDI رو معرفی میکنم.برای دانلود روی لینک دانلود کلیک کنید و چند لحظه صبر کنید تا عملیات دانلود شروع بشه.

-

-

2002 Audi A8L 6.0 W12

امتیاز:5.23

دانلود

-

-

Audi A8

امتیاز:6.79

دانلود

-

-

2003 Audi A8

امتیاز: 9.69

دانلود

-

-

Audi A8

امتیاز 7.09

دانلود

-

-

Audi A3 Sportback 3.2

امتیاز:8.16

دانلود

-

-

Audi TT Roadster

امتیاز:5.59

دانلود

-

-

AUDI RSQ

امتیاز:6.63

دانلود

-

-

Audi A3 Tuned

امتیاز:5.35

دانلود

-

این هم چند تا ماشین دیگه:

1950 Buick Custom

1972 Chevrolet K-Blazer

Mercedes-Benz ML 500

1998 Mazda Demio LT

Cadillac Sixteen

1932 Ford Roadster HotRod

این هم یه پک اسلحه جدید:

Grim's Weapon Pack Volume II

این 2 تا عکس رو هم توماج عزیز فرستادند:

-

-

-

موفق باشید

]]>
2006-01-09T21:31:00+01:00 2006-01-09T21:31:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/35 ali سلامتوماج عزیز: تا اونجایی که من میدونم نمیشه با موتور مثل دوچرخه پرید. کدی هم وجود نداره که بشه با اون کاری کرد که ماشین بعد از تصادف به هوا بپره. ولی با دستکاری در یکی از فایل های بازی میشه این کار رو کرد. با این تغییرات ماشینی که شما اطلاعات اون رو تغییر دادید بعد از برخورد به صورت غیر واقعی به هوا میپره! اگر خواستید بگید تا براتون در این مورد بیشتر توضیح بدم.مهران گرامی: بدبختانه کدی که بشه با اون مرحله ای رو رد کرد وجود نداره.اما بسته به نوع مرحله میشه از کدها و کلک هایی استفاده کرد که به ش سلام

توماج عزیز: تا اونجایی که من میدونم نمیشه با موتور مثل دوچرخه پرید. کدی هم وجود نداره که بشه با اون کاری کرد که ماشین بعد از تصادف به هوا بپره. ولی با دستکاری در یکی از فایل های بازی میشه این کار رو کرد. با این تغییرات ماشینی که شما اطلاعات اون رو تغییر دادید بعد از برخورد به صورت غیر واقعی به هوا میپره! اگر خواستید بگید تا براتون در این مورد بیشتر توضیح بدم.

مهران گرامی: بدبختانه کدی که بشه با اون مرحله ای رو رد کرد وجود نداره.اما بسته به نوع مرحله میشه از کدها و کلک هایی استفاده کرد که به شما در انجام اون مرحله کمک کنند. اما در بعضی مرحله ها هم هیچ کاری نمیشه کرد.و باید با استفاده از توانایی های خودتون مرحله رو رد کنید.

دوستان عزیز این هفته خبر خوبی دارم .برای دوستانی که PS2 دارن. قراره تا چند وقت دیگه نسخه Liberty City Stories برای پلی استیشن به بازار بیاد. البته برای pc باز های عزیز هم خوب شده. چون راحت تر میتونن سی دی های بازی رو پیدا کنن و به وسیله شبیه ساز روی کامپیوتر اجراش کنن.

دوستان عزیز الان تقریبا همه جی تی ای سان آندریاس رو تموم کردند. به همین دلیل فکر کردم به فکر رکورد زدن باشیم ، بد نیست. شما دوستان عزیز میتونید رکورد های خودتون رو برای من بفرستید تا با اسم خودتون اینجا قرار بدم. در حال حاظر فقط میتونید رکورد خودتون رو در رقصیدن بفرستید. دوستان حتماً سیو بازی تون رو هم بفرستید.یعنی وقی رکورد خودتون رو زدید ، بازیتون رو ذخیره کنید. و اون فایل ذخیره رو برای من بفرستید.

برای شروع من رکورد خودم رو میذارم : 5490

این هم سیو مرحله خودم : save

در مرحله بعد اگر عکس جالبی هم انداختید میتونید بفرستید تا با اسم خودتون بذارم.

این چند تا عکس رو برای شروع خودم میذارم:

--

--

چند تا وسیله نقلیه جدید:

California Adventure Pack

Rocket Ride Go Kart

Sith Speeder

2004 Nissan Pickup Dakar

Peugeot 406 GTI

و این هم دو تا اسلحه جالب:

Multi Rocket

Explosive Tip Crossbow

 

]]>
2005-12-25T05:42:00+01:00 2005-12-25T05:42:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/34 ali سلام: این هفته در مورد 2 موضوع صحبت میکنم ولی قبلش چند تا از دوستانمون سوالاتی داشتن که در ادامه جواب میدم: دوست عزیز yakooza_sia: چند بار سعی کردم از طریق ایمیل با شما تماس بگیرم ولی نمیشد. فکر کنم اسمتون رو استباه تایپ کردید. به هر حال...من سان آندریاس رو روی چند تا سیستم تست کردم.اگر کارت گرافیک شکا ATI هست ، بله ، بازی به هیچ وجه اجرا نمیشه.شما باید کارت گرافیک با 128 مگابایت حافظه تهیه کنید. رم 256 هم کم هست ولی علت مشکل شما نیست. توماج: ممنون از لطف شما. برای پرواز عمودی با جت فقط کافیه وق سلام:

 

این هفته در مورد 2 موضوع صحبت میکنم ولی قبلش چند تا از دوستانمون سوالاتی داشتن که در ادامه جواب میدم:

 

دوست عزیز yakooza_sia: چند بار سعی کردم از طریق ایمیل با شما تماس بگیرم ولی نمیشد. فکر کنم اسمتون رو استباه تایپ کردید. به هر حال...

من سان آندریاس رو روی چند تا سیستم تست کردم.اگر کارت گرافیک شکا ATI هست ، بله ، بازی به هیچ وجه اجرا نمیشه.شما باید کارت گرافیک با 128 مگابایت حافظه تهیه کنید. رم 256 هم کم هست ولی علت مشکل شما نیست.

 

توماج: ممنون از لطف شما. برای پرواز عمودی با جت فقط کافیه وقتی از زمین بلند شدید دکمه 7 (صفحه ماشین حسابی) رو یه کم نگه دارید.میبینید که جت رو به جلو حرکت میکنه.مراقب باشید اول سر هواپیما رو بالا بگیرید و بعد کلید 7 رو نگه دارید. برای برگشتن به حالت عمود پرواز کلید 1 رو نگه دارید. اگر در خود جت توجه کنید موقع زدن کلید 7 یا 1 میتونید حرکت موتورهای اون رو رو به جلو یا پایین ببینید.

 

اما یکی از دوستانمون در مورد دخترهایی که در سان آندریاس هستند و میشه باهاشون دوست شد پرسیدند که من فکر کردم شاید برای شما هم جالب باشه و در ادامه میگم:

 

همونطور که در شکل میبینید در سان آندریاس ما 5 تا دختر داریم که میتونیم باهاشون دوست بشیم.با 2 تای اونها در طی روند کاری آشنا میشیم که یکیشون در شهر اوله و یکشون هم در شهر دوم.

از5 دختری که وجود داره 2تاشون در شهر سوم ، یکی در شهر دوم و دو تا هم در شهر اول هستند.

شماره های 4و5 به صورت داستانی پیدا میشن.

شماره 4 رو شما در همون کارهای ابتدایی از یک خونه در حال سوختن نجات میدید.

شماره5 هم در یکی از کارهای ووزی باید باهاش دوست بشید تا بهتون کارت ورود به کاسینو رو بده.

 

نقاط a  خونه های دوستاتون هست.و نقاط b نقاطی هست که میتونید اونها رو برای اولین بار پیدا کنید.

 

اما شاید سوال براتون پیش اومده باشه که این دختر ها به چه دردی میخورن؟

خوب من 2 تا دلیلش رو فهمیدم که شاید دلیل دیگه ای هم داشته باشه.اولین دلیل این که هر کدوم یه کار خاص برای شما انجام میدن.

 

شماره1:اون یه پلیس هست که 2 تا بچه داره و از شوهرش طلاق گرفته. برای دوستی با اون باید چاق باشید.اون میتونه شما رو زمانی که توسط پلیس دستگیر شدید ، بدون جریمه مالی آزادتون کنه و تمام اسلحه هاتون رو بهتون پس بده.اگر خواستید اون رو به غذا خوردن دعوت کنید به نزدیک ترین غذاخوری ببریدش.موقع گردش سرعتتون نباید خیلی زیاد و یا خیلی کم باشه.

 

شماره2:در بیمارستان کار میکنه.زمانی که کشته شدید اون تمام اسلحه هاتون رو به شما برمیگردونه.

 

شماره3: یه تعمیرگاه داره که براتون ماشین ها رو مجانی تعمیرمیکنه و البته ماشین پلیس و ... رو هم تعمیر میکنه.

 

شماره 4:شخصیت بسیار خوبیه، به نظر من البته.یه شخصیت اکشن و کم توقع!اگر موقع رانندگی ،پلیس دنبال شما باشه و یا گانگسترها به شما حمله کنند ، اون شروع به تبر اندازی به سمت اونها میکنه!

 

شماره5:شاید یه شخصیت اعصاب خورد کن!شما باید فقط برای گرفتن کارتش با اون دوست بشید.

 

اما فایده دوم اینکه بعضی از اونها وقتی رابطه شما باهاشون 100 درصد بشه ، یه هدیه بهتون میدن. مثلا شماره1 به شما لباس پلیس میده. یا شماره2 لباس پرستارهای آمبولانس و....

 

در ضمن در نقشه منزل شماره 3 معلوم نیست. چون من الان باهاش دوست نیستم و جای دقیقش رو یادم نیست. ولی فکر کنم تو شهر دوم تو محله چینی ها بود.

 

مطلب بعدی در مورد psp هست. یکی از دوستان من در سایت mahvareh.net به نام amirstive به من گفت که سی دی های پی اس پی توی تهران به قیمت 25 هزار تومن به فروش میرسه.البته اورجینال هست.با این تفاسیر بهتره اگر از خط پر سرعت استفاده میکنید ، جی تی ای جدید رو از اینترنت دانلود کنید.

 

 

موفق باشید

]]>
2005-12-12T07:42:00+01:00 2005-12-12T07:42:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/33 ali سلام در این روزها با توجه به نزدیکی به امتحانات ترم اول ، بازار بازیها کمی خوابیده. و بازی عزیز ما (GTA) هم تابع این موضوع بوده.من هم با توجه به کمی مطالب ، تصمیم گرفتم وبلاگ رو 2 هفته یک بار به روز کنم.من رو ببخشید ولی نمیشه مطلب بیخودی نوشت. توماج عزیز سوال کرده بودید در مورد رمز برای پرش با دوچرخه ، باید بگم که در سان آندریاس یه گزینه پرش برای دوچرخه وجود داره. برای پریدن شما باید هنگام حرکت با دوچرخه دکمه صفر (کلید ماشین حسابی) رو بزنید.هر چه قدر میزان تونایی شما در دوچرخه سواری بیشتر باشه ، سلام

 

در این روزها با توجه به نزدیکی به امتحانات ترم اول ، بازار بازیها کمی خوابیده. و بازی عزیز ما (GTA) هم تابع این موضوع بوده.

من هم با توجه به کمی مطالب ، تصمیم گرفتم وبلاگ رو 2 هفته یک بار به روز کنم.من رو ببخشید ولی نمیشه مطلب بیخودی نوشت.

 

توماج عزیز سوال کرده بودید در مورد رمز برای پرش با دوچرخه ، باید بگم که در سان آندریاس یه گزینه پرش برای دوچرخه وجود داره. برای پریدن شما باید هنگام حرکت با دوچرخه دکمه صفر (کلید ماشین حسابی) رو بزنید.هر چه قدر میزان تونایی شما در دوچرخه سواری بیشتر باشه ، بیشتر هم میتونید بپرید! اما اگر شما چیزی غیر از این لازم دارید بگو تا یه کاریش بکنم.

 

اما در مورد چند نفره بازی کردن سری بازیهای GTA .

من با توجه به این تصویر و البته 2 تا عکس از داخل بازی گفتم که در سان آندریاس هم میشه مولتی پلیر داشت. اما همون طور که مشخصه بدبختانه نمیشه به صورت local شبکه داشت (شبکه محلی) و مجبور هستید به یه سرور وصل بشید و به صورت Online بازی کنید.

 

این نقشه هم نقشه فلش از بازی GTA3 هست.میتونید از این جا بگیری:

 

دانلود

]]>
2005-11-26T21:41:00+01:00 2005-11-26T21:41:00+01:00 tag:http://gta-iran.mihanblog.com/post/32 ali همکاری در وبلاگ ( با من تماس بگیرید) سلام این هفته قصد دارم 2 تا برنامه مفید رو براتون معرفی کنم. اما قبلش 2 تا مطلب رو بگم: دوست من حامد : درسته شما گفتید که در gta3 و vice فقط میشه multi player بازی کرد تو سایتش هم نوشته. اما من به استناد از چند تا عکس که نشون میداد سان آندریاس هم مولتی پلیر هست این مطلب رو گفتم. Rockstar روی این موضوع در سان آندریاس کلی کار کرده. آقا میلاد گرامی: من چون قبلاً لینک داده بودم، دوباره نگفتم. اما شما میتونید از اینجا بگیرید. خب برنامه اول بیشتر به درد کنسول باز ه همکاری در وبلاگ ( با من تماس بگیرید)

 

سلام

 

این هفته قصد دارم 2 تا برنامه مفید رو براتون معرفی کنم. اما قبلش 2 تا مطلب رو بگم:

 

دوست من حامد : درسته شما گفتید که در gta3 و vice فقط میشه multi player بازی کرد تو سایتش هم نوشته. اما من به استناد از چند تا عکس که نشون میداد سان آندریاس هم مولتی پلیر هست این مطلب رو گفتم. Rockstar روی این موضوع در سان آندریاس کلی کار کرده.

 

آقا میلاد گرامی: من چون قبلاً لینک داده بودم، دوباره نگفتم. اما شما میتونید از اینجا بگیرید.

 

خب برنامه اول بیشتر به درد کنسول باز ها میخوره! بالا خره شبیه ساز PSP رو پیدا کردم. البته چون من هنوز بازی PSP تو تهران ندیدم ( در اصل دنبالش نگشتم) به همین دلیل نمیتونم راهنماش رو بذارم. اگر بازی پیدا کردم حتما برنامه رو امتحان میکنم و راهنماش رو میذارم.

 

برنامه رو از اینجا بگیرید (منبع www.mahvareh.net)

 

برنامه دوم برنامه ای برای استخراج موزیک های سان آندریاس هست. این برنامه تمام رادیو های san andreas رو به صورت mp3 در میاره! این برنامه رو از اینجا بگیرید.

 برای استفاده از این برنامه باید 2 مورد رو در نظر داشته باشید.

شما باید بازی رو از اول نصب کنید.( این برنامه نیاز به اطلاعات registry داره)

بازی رو به صورت full نصب کنید.

 

برای استخراج فایل ها نیاز به 600 مگا بایت فضای خالی در هارد دارید.

 

راهنمای این برنامه رو هم هفته آینده قرار میدم.

 

چند تا ماشین جدید هم هست:

 

HL1             HL2

 

این دو تا بالایی ها ماشین های half life2 هستند. قایل توجه دوست داران این بازی . از جمله خودم. راستی اگر سیستم خوبی دارید این بازی رو حتماً توصیه میکنم .این بازی اونقدر زیبایی داره که نمیشه توصیفش کرد!

 

Ford F150 Off-Road

Ford F150 PickUp

Renault R5 Turbo

2004 Fiat Panda

1996 Honda Integra

1996 Honda Integra Police

1996 Honda Integra Tuning

 

 

در ضمن در GTA LS شما میتونید هلیکوپتر ها رو هم در پارکینگهاتون ویرایش کنید!

 

]]>